PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112232}

Droga śmierci

Dead End
6,6 9 509
ocen
6,6 10 1 9509
Droga śmierci
powrót do forum filmu Droga śmierci

Kapitalne połączenie horroru i komedii. Różni się od zwykłych horrorów kapitalnymi dialogami. Jeżeli komuś się podobał to polecam inny film tego samego reżysera - Big Nothing. Również bardzo zabawny

ocenił(a) film na 8
Brus

co w dead end uwazasz za zabawne? bo ja nie znalazlem ani jednego watku komediowego?

born2run

haha no to widać nie załapałeś poczucia humoru, które jest na każdym kroku w filmie. autor troszeczkę zażartował sobie z horrorów, a ironia zawarta w Dead End jest aż nadto widoczna :)

ocenił(a) film na 8
Brus

no dobra, nie twierdze ze zmyslasz ale ja powaznie prosze o przyklady. ogladalem ten film wczoraj w nocy i choc normalnie horrory mnie nie ruszaja specjalnie ten ogladalem z pelna powaga no i ani razu sie nie usmialem. wiec naprawde chcialbym sie dowiedziec co Ciebie rozbawilo. z gory dzieki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
shamar

Zdarza się ale na pewno lepsze to niż ocenić film a dokłądnie zarys z 2013 roku na 10 i właśnie przez takich prostaków filmweb ma coraz wiencej gównianych wypowiedzi won z forum gnido

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
born2run

twoja stara jest zabawnya film był bardzo zabawny a przy okazji bardzo mroczny 11/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones