PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112232}

Droga śmierci

Dead End
6,6 9 500
ocen
6,6 10 1 9500
Droga śmierci
powrót do forum filmu Droga śmierci

ludzie, nie nabierajcie sie na ta wysoka note i na pozytywne komentarze. ten film to jakies totalne nieporozumienie. od poczatku do konca nie wiedomo o co chodzi, znaczy wiadomo ;), ale wiadomo co sie stanie zanim to zobaczysz. film ciagnie sie jak moda na sukces. myslalem, ze chociaz koncowka bedzie dobra, a tu nic. troche poziomem dialogow przypominalo mi grindhouse: deathproof, ale tam celowo byly banalne teksty. tu nawet rysio z klanu bardziej by pasowal niz ci aktorzy

ocenił(a) film na 7
matys1987

Ale oto chodzi że tu też jest czarna komedia i myślę, że te teksty również specjalnie były banalne :) przecież cały ten film był banalny hehe typowa czarna komedia. Oglądając to podszedłem do tego jak do komedii a nie horroru :) pozdrawiam ja daje 8/10 bo komedia super!

ocenił(a) film na 8
matys1987

w dupie byles , gowno widziales

ocenił(a) film na 7
shamar

Ja daje 9/10. I przyznam się, że mnie ten film bardzo przestraszył.

ocenił(a) film na 9
saruman22

mnie rowniez przestraszyl, trzyma klimat przez wiekszosc czasu

ocenił(a) film na 9
matys1987

Film dopiero sciągam, ale jeśli faktycznie dialogi są na poziomie Deathproof to jest to dużym plusem:)

ocenił(a) film na 10
matys1987

Typowa odpowiedz człowieka, który podczas oglądania filmu trzy razy pisze smsa, dwa razy wychodzi do wc i pewnie jeszcze co chwile przewija do momentu aż będzie akcja. Film jest naprawdę zjawiskowy, wystarczy wczuć się w niego i skupić a dostarczy niesamowitych emocji.

ocenił(a) film na 3
Poremo

Ja przepraszam, ale tu mnie obraziles. Nie wyobrazam sobie robienia w czasie ogladania filmu czegokolwiek co mogloby rozproszyc moja uwage. A jesli juz musze isc do wc to zatrzymuje film. Wlasciwie to robie cos przeciwnego do przewijania do przodu, cofam o kilka sekund aby zobaczyc ponownie ciekawsze fragmenty.

ocenił(a) film na 9
matys1987

ludzie, nie nabierajcie sie na ta wysoka note i na pozytywne komentarze tak każdy pisał to żęby nabrać inna osobe to że twoja matka nabierał cie że jesteś podciepem to nie znaczy żę każdy jest tak nie sprawiedliwy

ocenił(a) film na 9
matys1987

Oj głupio powiadasz człowieku co dziwne bo filmy z tego co patrze masz ciekawe

użytkownik usunięty
jotubyl

zgadzam się w 100 %, chyba najgorszy film w dziejach

ocenił(a) film na 8

Najgorszy w dziejach film to "Śmierc w Wenecji" hehehe więc ogarnij się i daruj sobie taki komentarze.

ocenił(a) film na 7
matys1987

Dałem 7/10 a jeśli ktoś uważa że to najgorszy film jaki widział to mogę podać 20 filmów aby to zdanie zmienił np.Alone in the Dark: Wyspa cienia

ocenił(a) film na 2
matys1987

RACJA ABSOLUTNA!

schiz

"film obejrzalem z obowiazku krytyka f.
streep-1 klasa. dlatego 2 zamiast 1."
to jest skopiowana wypowiedź schiza. Prawda że śmieszna :) Ten baran uważa się za krytyka :)

ocenił(a) film na 7
matys1987

Oj bez przesady, na pewno widziałeś gorsze ;] Ten film to rzeczywiście bardziej komedia niż horror, ale pod tym względem nawet niezła. Najlepsze była mamuśka ;]

ocenił(a) film na 3
paulaa669

No może trochę mnie poniosło z tym tematem. Po prostu lubię horrory z przymrużeniem oka, a ten mnie nie wciągnął i stąd moje zdziwko i emocje.

ocenił(a) film na 7
matys1987

No rozumiem, ja też znam takie filmy które mnie nie wciągnęły i też miałam ochotę wyzwać je od najgorszych, ale najważniejsze to zachować spokój i nie dać się ponieść emocjom ;] Pozdrawiam ;))

matys1987

ludzie, nie nabierajcie się na idiotyczne komentarze. film rewelacyjny, wciągający, ogląda się z zapartym tchem. klimat niesamowity. zagadkowy, zaskakujące zakończenie i naprawdę potrafi przestraszyć. zdecydowanie warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones