PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112232}

Droga śmierci

Dead End
6,6 9 509
ocen
6,6 10 1 9509
Droga śmierci
powrót do forum filmu Droga śmierci

Moglibyście usunąć nazwę gatunku "czarna komedia" z tego filmu, bo nie ma tu wątków komediowych. Po prostu nazwanie tego filmu czarną komedią świadczy o braku zrozumienia tego filmu. to jest po prostu horror, ewentualnie można to nazwa dramatem, ale nazwanie go czarną komedią to czysty idiotyzm.

ocenił(a) film na 8
Jozin

Ale to jest czarna komedia. A raczej jej polaczenie z surrealistycznym thrillerem.

Jozin

Może mi powiesz gdzie w tym filmie wątki komediowe są?

ocenił(a) film na 8
Jozin

Chociazby wysmiewanie sie z thrillerow kiedy ofiary w taki dziwny sposob kladly rece na szybie. Czy rozne glupkowate rozmowy. Ja momentami ostro lalem ze smiechu. Jesli to nie jest czarna komedia to co nią jest ;)

ocenił(a) film na 7
Jozin

Ale nikt na filmwebie sobie nie wpisuje gatunków jak lecą, są to sprawdzone informacje. Jeżeli posiadasz inne to zgłoś poprawkę, a nie udzielasz się na forum, bo raczej nie wpłyniesz w ten sposób na treść informacji o filmie.

kybe

Ja osobiscie,podobnie jak robot86 nieze usmialam sie na tym filmie. Elementy czarnej komedii? Np.sytuacja gdyz matka pozycza dlugopis,pozniej pokazuje wykonany przez siebie obrazek corce. Lub wymiotujaca matka,ktora najadla sie czipsami. Sytuacja zupelnie nie pasujaca do scenerii,wyczulam w tych momentach lekka kpine calego gatunku.

ocenił(a) film na 9
Jozin

Co za kretyn z ciebie tak chciałeś zabłysnąć to w 100% jest czarna komedia NIE KOMEDIA jak ty jako prostak to pojmujesz tylko CZARNA KOMEDIA zrozum a jak nie potrafisz to niech ktoś starszy ci pomoże.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
shamar

Może napiszesz coś więcej na jakiej zasadzie to wywnioskowałaś bo jak narazi to tylko się kompromitujesz.

ocenił(a) film na 8
Jozin

"Moglibyście usunąć nazwę gatunku "czarna komedia" z tego filmu, bo nie ma tu wątków komediowych. "
No to mnie rozbawiłeś :D Masz mistrza u mnie! hehe :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones