PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486313}

Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć

Wrong Turn 3: Left for Dead
5,1 20 453
oceny
5,1 10 1 20453
3,0 3
oceny krytyków
Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 3: Zostawieni na śmierć

1. Przewożą grupę groźnych przestępców autobusem,a w środku ilu policjantów do ochrony? Trzech. No genialne,po prostu genialne... Do tego zero radiowozów osłaniających autokar z przodu i z tyłu tworzących konwój. No bo po co obstawiać radiowozami autokar z groźnymi bandziorami,który na dodatek jedzie przez totalne,otoczone lasem zadupie, gdzie nie ma zasięgu w komórkach... - chyba największy idiotyzm w tym filmie.
2. Kiedy autokar taranuje samochod, najlepiej dalej jechać i mocno kręcić kierownicą raz w prawo,raz w lewo licząc na to że autobus się nie wywróci - brawa dla pana kierowcy...
3. Niby same bandziory w tej grupie, czyli zapewne mieli kontakt z bronią, ale żaden z nich nie potrafi trafić mutanta z kilku metrów - bez komentarza...
4. Szeryf jedzie sobie w środku nocy z psem i łazi leniwym spacerkiem po lesie, sprawdzić gdzie może się pałętać policjant i grupa więźniów - no tak,takie samotne przechadzki po nocy w lesie na totalnym zadupiu, gdzie w komórkach nie ma zasięgu są przecież bardzo bezpieczne i nic się nie może stać...zwłaszcza jak się ma,tak jak szeryf, ileś kilo nawagi i będąc w wieku emerytalnym... Poza tym po co poczekać z tym do rana i po co brać drugiego policjanta do pomocy jak można samemu się narażać...
5. Pani zastępca szeryfa też musi pojechać sprawdzić auto pozostawione na poboczu akurat w środku nocy i do tego sama...no bo po co poczekać z tym do rana, albo chociaż pojechać z kimś jako wsparcie?
6. Chyba zabiliśmy mutanta,ale po co sprawdzać,czy rzeczywiście nie żyje? "Nie rusza się" więc nie żyje... Zamiast strzelić mu kulkę dla pewności to ci beztrosko sobie idą dalej,a ten ich raz po razie atakuje - no litości... Na dodatek jego zwłoki wcale się nie spaliły na końcu,ale nasza ocalała dwójka ma to generalnie daleko w poważaniu i sobie siedzi niedaleko na drodze i do tego tyłem do nich... - ręce opadają...
7. No i standard w tego typu filmach - kobieta,która przez kilkadziesiąt godzin szlaja się po lesie ma dalej prawie perfekcyjny makijaż na twarzy... - nom taaa...

I jedno pytanie: w filmie w ogóle nie widać jak zastępca szeryfa została złapana,natomiast w galerii z filmu jest pokazane jak leży na stole,a przy niej stoi kanibal - gdzie ta scena jest niby w flmie?W ogóle jej tam nie widziałem.

Skaffim

Nie oczekuję po tego typu filmach fabularnej doskonałości, ale głupoty, które wypisałeś, raziły mnie przez cały film... Do tego drewniana gra aktorska i takie same dialogi... Najgorsza z nich wszystkich była chyba Alex - pomijajać fakt, że włócząc sie pół dnia po lesie po tym jak zobaczyła jak zabito jej przyjaciół nie pobrudziła sobie nawet białej bluzeczki, to ogólnie jak tylko otworzyła usta jedyna mozliwa reakcja na jej wypowiedzi to *facepalm*. W dwójce postacie były przerysowane, nie wiem czy był to zabieg zamierzony, czy aktorzy nie umieli inaczej zagrać, ale ostatecznie gra aktorska dodała elementy komiczne, natomiast w tej części wzbudza tylko pożałowanie...

Skaffim

Jeszcze scena z odcinaniem nóg tym "nożykiem"

Skaffim

Skaffim rozbawiłeś mnie jak cholera, ja to się w ogóle dziwie że oni tak długo przeżyli mając tak debilne pomysły, zapomniałeś dodać że pod koniec filmu jak uciekają autem i nagle na drodze pojawia się mutant zamiast przyspieszyć i mu przy....ebać autem mijają go umożliwiając wskok po łańcuchu na pake, no i strzelba z nieograniczoną ilością nabojów którj nei trzeba doładowywać ani przeładowywać, prawie jak w postalu 2 :D

Skaffim

A zastępca szeryfa to nie była ta naga babka co zmarła opętana tym drutem ??

Mateo_SF

Cieszę się Mateo_SF,że Cię rozbawiłem,choć nie taka była główna intencja mojego tematu. :P A zastępca szeryfa to właśnie była ta naga babka,która zmarła oplątana tym drutem.

Skaffim

Wiem że nie była , sorry nie mogłem sie powstrzymać :P no właśnie tak myślałem, szkoda babki. A jeszcze inny horror mnie rozbawił kiedyś, któryś Hotel Zła, laska trzyma shotguna i zamiast nim strzelić do typa ona co robi, tak rygluje drzwi żeby go zamknąć w pomieszczeniu razem ze swoim kolegą któremu miała pomóc. To powinny być komedie a nie horrory.

Mateo_SF

Nie no,jeśli mój temat Cię rozbawił to jest to dodatkowy plus oczywiście. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones