PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617062}

Droga bez powrotu 4: Krwawe początki

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings
4,7 18 731
ocen
4,7 10 1 18731
Droga bez powrotu 4: Krwawe początki
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 4: Krwawe początki

Widzę, że z każdą kolejną częścią 'Wrong Turn', zarówno średnia nota, jak i % "w moim guście" są coraz niższe. Mimo wszystko obejrzę te części, których jeszcze nie oglądałem ale cudów się nie spodziewam. Chyba już na siłę są robione kolejne odsłony "WT" i lepiej byłoby - paradoksalnie - żeby ten horror wreszcie się skończył. Jak tak dalej pójdzie, to następna część byłaby w takim samym 'guście' jak "KLAN" :-d

ocenił(a) film na 4
belzebub91

Niestety 'Wrong Turn' stacza się po równi pochyłej, lepiej juz nie bedzie

ocenił(a) film na 3
belzebub91

Tak to jest gdy się zaczyna stawiać na ilość wyprutych jelit, odciętej skóry itp. zamiast na choć odrobinę logiki i sensu w filmie. Dla mnie pierwsza część była fajna, było coś w tym filmie, ale już np. "czwórka" to idealny przykład jak nie robić filmu.

ocenił(a) film na 4
belzebub91

Obejżałem wczoraj na Canal+, niestety z przykrością muszę stwierdzić (z wielkim żalem), że kilka razy mi się lekko przysnęło.
O i le jeszcze koncepcja nie jest najgorsza, to już sama realizacja posotawia wiele do życzenia, a raczej wszystko czego bym sobie zyczył od "Wrong Turn", Już pomijam charakteryzacje "pięknisiów" z lasu w zachodniej Virgini, bo tego nawet nie wypada komentować. Mizerna gra aktorska, sceny tortur i morderstw są tak mocno naciągane, a liczba odciętych głów miażdy. Niestety to wszystko skaład asie na ocenę filmu.
W niedzielę na Canal + będzie "WT5"v - aż się boję oglądać :)

ocenił(a) film na 3
Erosek_filmweb

Jedynka była w porządku. Zresztą jedyna kinowa wersja z sagi, bo reszta części były od razu puszczone na rynek Vhs.
Dwójka z elementami humoru ujdzie. Ale na niej powinna się skończyć ta seria.
Trójka bardzo słaba.
Czwórka i piątka jako prequele beznadziejne.

belzebub91

https://youtu.be/zyAAw9RuE3k

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones