PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 13 996
ocen
4,2 10 1 13996
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Bez urazy dla fanów serii "Droga bez powrotu" ale wg mnie osoby, którym oglądnie tej produkcji
sprawia przyjemność maja nie do końca równo pod sufitem. To jest chore! I nie brońcie się
komentarzem typu- "To tylko film"...

ocenił(a) film na 7
MrKafar14

Każdy lubi co innego stary. Fajnie jest odreagować przy tego typu produkcjach, pośmiać się z głupoty i kretynizmów. Nie uważam że mam nierówno pod sufitem, po prostu nie zawsze mam ochotę na Bergmana, Von Triera czy innego intelektualistę.

Cobain96

Dobrze że podkreśliłeś "...pośmiać się z głupoty i kretynizmów". Jeżeli ogląda się to w takim celu, nie mam nic przeciwko. Pisząc wypowiedz, miałem na myśli osoby, które są szczerze zafascynowane tym filmem, które uważaja je za jeden z najlepszych filmów jakie widzieli. Ja też nie oglądam filmów samych intelektualistów, też lubię odreagować (może nie przy takich, ale gusta są rózne) :)

MrKafar14

Nie przypominam sobie, żebym się kiedykolwiek wybronił takim sformułowaniem. Nic z tej kategorii. Być może mam nierówno pod sufitem? Punkt widzenia jest zależny od punktu siedzenia, dla jednych mam, dla drugich nie.

MrKafar14

Ja byłem fanem tej serii do 4 części pomijając słabą 3, piąteczka mnie sprowadziła na ziemię. Jeden z najgorszych gniotów ostatniego roku.

ocenił(a) film na 6
MrKafar14

A ja uważam że ten film jak i cała seria jest jednym z najlepszych horrorów jakie kiedykolwiek powstały. I ch#j mnie to, że napiszesz że mam nie równo pod sufitem, bo u mnie wszystko jest dobrze. Każdy ma gusta i guściki, więc nawet nie masz prawa pisać że to gniot i gówno. Jak dla mnie film 9/10.

ocenił(a) film na 6
matteom5

Uwielbiam serię "Wrong Turn" i nie widzę nic chorego w tym, że ktoś lubi taki gatunek filmowy. Horror to także nadmiar krwi, flaki na wierzchu itp. Jakby spojrzeć na całą serię, to fabuła też trzyma się jakoś całości, więc wcale nie jest najgorzej... Fakt, że części: trzecia i piąta są najgorszymi z powstałych, ale któraś musi być "naj" czy to w jedną czy drugą stronę.

ocenił(a) film na 6
MrKafar14

bez urazy ale ktoś kto ocenia zmierzch część 2 na 7/10 to ma chyba nierówno od sufitem. Każdy ma swoje gusta i nie musisz dodawać takich głupich tematów

Boogeyman_filmweb

Tu nie ma mowy o guście, są horrory które lubię, chodzi mi o takie które trzymają w napięciu, sprawiają że się boisz (bo przecież o to chodzi w horrorach), a nie sprawia że robi ci się niedobrze. Nie rozumiem co jest ekscytującego w oglądaniu lejącej się krwi i ludzkich flaków...

ocenił(a) film na 10
MrKafar14

spier...aj.

arek2010

Hahaha jprdl... jaka beka XD Widze że jesteś bardzo inteligentna osobą pisząc to... Taka jest twoja reakcja na czytanie prawdy o sobie!? Gratuluje.... -_-

użytkownik usunięty
MrKafar14

podpisuję się pod towją wypowiedzią... jak to oglądałem szczerze nie było u mnie lęku, jedyne co mnie śmieszyło to smiech tego typa w siwych długich włosach, a pozatym prawie zwymiotowałem.

ocenił(a) film na 10
MrKafar14

Musisz uważać co piszesz bo taki fan,który ma nierówno pod sufitem może cię odnaleźć i wybebeszyć a potem wepchnąć ci wszystkie flaki do gardła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones