PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 13 989
ocen
4,2 10 1 13989
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Pewna część z was to nie wiem czego wymaga od tego filmu ba. Praktycznie każdy materiał oceniacie na : to mi się nie podoba to takie to siakie.

Film jest konkretny, daje dobry początek po tym jak świry uciekły z psychiatryka, do tego jeszcze doszedł nowy jego mość który sporo wnosi do całej serii.

Ogółem : Ocena filmu odbiega od rzeczywistości . Film zasługuje na lepszą ocenę.

Wymagacie od tego gatunku filmu czegoś więcej. Tylko niech mi ktoś wytłumaczy film trwa 01:32 a mimo to dzieje się tam bardzo sporo i z pewnością nikt nie będzie się
nudzić.

Dla mnie mogą ciągnąć ten film jeszcze przez długi czas bo mało który w tym gatunku trzyma w takim napięciu a co jak co horrorów oglądałem sporo.

ocenił(a) film na 2
Eteryczny

Przeciętny widz może nie chce być traktowany jak byle amerykanin któremu trochę sztucznej krwi i nagich cycków wystarczy aby powiedzieć że film jest powyżej przeciętnej. Banda świrów mądrzejsza niż wszyscy inni - szybcy, wytrzymali i przebiegli. Na dodatek głupia pani szeryf która posyła kolejno swoje owieczki na rzeź. Można tak długo wymieniać. Powiedzieć o tym filmie że jest słaby, to komplement.

ocenił(a) film na 2
rodkan

słaba to była część 4, a ta jest po prostu żenująca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones