PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 13 995
ocen
4,2 10 1 13995
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Oglądałem wszystkie części tego filmu i z przyjemnością obejrzę WT 5 :D

ocenił(a) film na 4
patros45

ja jestem właśnie po seansie i jeśli 4 obniżyła średnią całej serii to piątka moim zdaniem pociągnęła troszkę do góry ;)

ocenił(a) film na 6
grzesiekpl88

Ale czwórka miała swój niepowtarzalny klimat - szpital psychiatryczny, nie ma gdzie uciec , na dworze mróz , trzeba zostać w środku z psycholami , ale piątka też była spoko :D

ocenił(a) film na 4
patros45

Najlepszy klimat miały 1 i 2. O'Brien niestety w kolejnych częściach tego klimatu nie był w stanie pociągnąć i dlatego są gorsze. No i nawet charakteryzacja "wieśniaków" w 4 i 5 tandetna bo wyglądają bardziej jak ludzie z maskami niż mutanty

grzesiekpl88

co do tego sie nie zgadzam bo dajmy na przyklad takiego trzypalczastego ktory z kazda czescia coraz lepiej wyglada i sie zachowuje tak amo ja jego starszy jednooki brat
niestety nie powiem tego samego o najstarszym
:)

xidi

a tak wgl gdzie obejrzec ten film?

ocenił(a) film na 4
xidi

ale ogólnie patrząc na klimat 5tki wyszli zdecydowanie gorzej niż w 1 i 2. Makieta miasteczka zrobiła efekt taki, że nawet mutanty stały się mało realistyczne

ocenił(a) film na 6
grzesiekpl88

Ze wszystkich części jeśli chodzi o miejsca zdarzeń to rzeczywiście piątka miała najgorsze jak dla mnie , nie podobało mi się to zbytnio . Poprzednie części działy się w dobrych , bardziej strasznych miejscach , jak las i opuszczony szpital psychiatryczny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones