PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 13 995
ocen
4,2 10 1 13995
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Jak dla mnie

ocenił(a) film na 5

To Droga bez powrotu zakończyła się na 3 części.. Aktorzy fatalni moim zdaniem.. Popaprańcy
wiecznie żywi..Głupia scena gdzie Billy mógł zabić białowłosego i to dokładnie na 59,10 gdzie
widać jest krok od niego wystarczyło tylko strzelić...druga sprawa żadnego powaleńca nie zabili w
trzech całe miasto rozpieprzyli idiotyczne.. potem szeryf oczywiście miał jeden nabój strzela w
noge a ten biega jak by ktoś go lekko kopnął.. żenada za dużo błędów..Dam 5 bo Piękna pani
szeryf i Scenki no wiecie jakie..tyle ode mnie

ocenił(a) film na 3
MasterSexay

Poza tym w 4 o ile się nie mylę jakiś popapraniec zginął? Dla mnie 4 i 5 to komedia, przynajmniej pośmiałam się wraz ze "śmieszkiem", bo jego śmiech jest rozbrajający. Z resztą nie wierzę żeby popaprańcy byli nieśmiertelni, bez przesady. Moim zdaniem również za dużo błędów, pewnie będzie jeszcze 6, 7 i 8 aż w końcu ktoś ich zabije albo sami siebie.

ocenił(a) film na 2
ZosiaVelZocha

Ja słyszałem że w 10 części po zgładzeniu całej ludzkości przejdą na dietę wegetariańska bądź jest też pomysł że zaczną polować na siebie i ten który przeżyje zostanie prezydentem całej ziemi i po 1 tygodniu umrze na depresje z powodu braku mięsnych przyjaciół a tytuł ma brzmieć Wrong Turn Zagłada mięsnego jeża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones