PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 13 994
oceny
4,2 10 1 13994
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Kolejne części..

ocenił(a) film na 1

Najbardziej podobała mi się pierwsza część serii. Trzymała w napięciu. Kolejne filmy niestety były juz coraz gorsze. Mimo wszystko z chęcią obejrzę "Wrong Turn 5" oraz każdą kolejną odsłonę. Przede wszystkim z sentymentu do pierwszej części. Pozdrawiam.

Frosty

Święta prawda pierwsza część the best... reszta naciągana z każdym rokiem. Gorsze efekty, tragiczna fabuła. Mogli zakończyć na jedynce ewentualnie na dwójce i byłby GIT a tak to popsuli cały efekt, pewnie chcieli więcej kasy zarobić. Współczuję osobom które wybiorą się na to do kina. Szkoda pieniędzy. A właśnie co do potworów to te z pierwszej części miały coś w sobie były tajemnicze, straszne, budziły lęk swoim prymitywnym zachowaniem, bezwzględnością w pragnieniu zdobycia jedzenia. W kolejnych częściach zepsuli tan efekt i niestety film zszedł na psy. Wszytko opiera się na pokazaniu okrucieństwa i tyle. W ogóle horrory kręcone w ostatnich latach są kręcone bez pomysłu. Bardziej obrzydliwe niż straszne, a szkoda człowiek chciałby poczuć odrobinę tajemniczości i strachu a ogląda tylko drastyczne sceny do tego obrzydliwe i budzące jedynie chęć puszczenia pawia a na dodatek komputerowo zrobione co widać i co niszczy cały efekt. O grze aktorów już lepiej nie mówić, choć pewnie grają jak umieją.ale już ten co pisze te bzdury ja np w części piątej. Tu przytoczę scenę: Pani szeryf idzie do sklepu na przeciwko swojego biura, łapie za klamkę i co a ku ku drzwi są zamknięte. Nie da się ukryć, że drzwi to w 80% szyba , którą nasza bohaterka postanawia wybić jednym ciosem. Szyba pęka a Pani szeryf co robi? Zamiast wejść przez powstałą dziurę co było by oczywiste - nie sięga ręką i otwiera sobie zameczek i potem drzwi i wchodzi jakby szyba nadal istniała. Tu właśnie uświadomiłem sobie po raz kolejny, że tracę czas oglądając kolejnego gniota z kategorii HORRORY.

Pozdrawiam :-)

Frosty

Masz rację. Pierwsza część bardzo mi się podobała, bo to było coś innego niż do tej pory widziałam. Podobnie jak Ty pozostałe części oglądam z sentymentu.

ocenił(a) film na 1
Panna_Freddy_K

Nie wiem jak wy,ale ja pierwszą część obejrzałem przez przypadek. Kolega pożyczył mi płytę, na której była nagrana jedynka. I szczerze, zabierając się za oglądanie nie zdawałem sobie sprawy, co za chwile mnie czeka :P

Frosty

Ja też, ja też! :D Pamiętam, że parę lat temu dość często kupowałam w Empiku taką gazetę z filmami "Coś tam grozy" ;) i nawet do opisu filmu nie miałam dostępu :) Wydałam 11,99 zł w ciemno. Jakież było moje zaskoczenie gdy na filmie centralnie się bałam :D

ocenił(a) film na 4
Frosty

Ja również jestem fanem serii Wrong Turn. Jedynkę oglądałem chyba z 5 razy tak mi się podobała ;] Dwójka też przyzwoita, reszta jak wiadomo już poniżej poziomu co jest oczywiste dla kolejnych części. Podobnie jak wy każdą kolejną oglądam z sentymentu, bardziej śmieszą niż straszą ale zawsze coś ;]

ocenił(a) film na 1
grzesiekpl88

Dziś obejrzałem 'Wrong Turn 5" i moje obawy, co do filmu sprawdziły się. Po prostu nie umywa się do jedynki. Strasznie się nudziłem, ale musiałem dotrwać do końca. Moja ocena końcowa to 1/10 Produkcja nie ma w sobie żadnych zalet. Kiepska fabuła, słaba gra aktorska, wiele niedociągnięć, niby horror,a niekiedy czujemy się jak na seansie komediowym i do tego te makietowe miasteczko. Niestety kolejny bardzo słaby film z serii "Wrong Turn"

ocenił(a) film na 4
Frosty

To, że nie będzie się umywać do jedynki wiadomo było od samego początku :) ja liczyłem na najgorszy film z całej serii i się zawiodłem bo był moim zdaniem lepszy od 3 i byćmoże nawet od 4 bo były one tragiczne.

grzesiekpl88

sluchajcie gdzie obejrzec wrong turn 5 z napisai albo lektorem ?
bardzo chce wiedziec gdyz ogladalem kazdamz czesci co najmniej 3 razy i nie moge sie doczekac 5
co do waszej oceny to sie nie zgadzam bo mi najbardziej podobala sie dwojka potem 3, 1 i na koncu 4(totalna tragedia).

ocenił(a) film na 4
xidi

Kwestia gustu. Póki co nie ma napisów do piątki, więc pora zainwestować w kurs angielskiego ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones