PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 14 002
oceny
4,2 10 1 14002
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Oglądam serię Droga Bez powrotu . Po naprawdę niezłej , ,,klimatycznej '' części pierwszej , później było już tylko gorzej . Co do ostatniej części 5 , szkoda słów . Moja ocena 1/10 .

ocenił(a) film na 2
jacekxp1

Wszystkie zdania jakby wyjęte z moich ust. Ocenę jednak dałbym 2/10 za wydłubane oczy. To był dobry motyw a laski ewidentnie zrobiło mi się przykro.

ocenił(a) film na 2
jacekxp1

Powiedzcie mi jeszcze tylko, bo mnie to zastanawia bardzo, jak na tego typu filmach się zarabia? Czy reżyser tego badziewia (części 3,4 i5) jakoś specjalnie się na tym obłowił? Jeśli tak, to z czego? Wiem że te filmy trafiają od razu na dvd, no i co z tego, jest taka olbrzymia ich sprzedaż? Nie mogę tego zrozumieć.

Krzysiek6047

Może jakoś się to sprzedaje, nie wiem, ale jedno jest pewne, że nie kręciłby kolejnych części nie mając z tego zysku ;)

jacekxp1

Też oglądałam to po raz ostatni. Mam nadzieję, że nikt nie połasi się o nakręcenie 6 części. Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę oglądać horrorów gdzie torturuje się ludzi, odrąbuje głowy :/ To dawno przestało być przerażające a wzbudza jedynie odrazę.
Dlatego też przestałam oglądać "Piłę".
Moja ocena 2/10... z sentymentu dla cz. 1.

ocenił(a) film na 2
Panna_Freddy_K

o właśnie, właśnie. Myślę że te tortury o których piszesz i ten odrąbany łeb, wzbudzają już teraz przeważnie odrazę, bo w co drugim horrorze w ten sposób ktoś ginie. Kiedyś tyle łbów nie latało, a jak poleciał jeden to właśnie po to żeby wbić widza w fotel. Teraz ja oglądam takie wrong turn 5 i nawet się już nie zastanawiam ani nie dopinguję któregoś z bohaterów żeby przeżył, czekam aż głupio zginie zastanawiając się po co to oglądam. A oglądam po to, bo mam ciąglę nadzieję że ktoś zastanowi się nad poziomem kolejnych części i nagle znów zobaczę coś w miarę dobrego, no bo o rewelację to się już nie łudzę.

Krzysiek6047

Jak oglądałam wczoraj "Drogę..." i widziałam, że zaraz poleci czyjś łeb, jelito czy dłoń odwracałam głowę. Kurde rzygać mi się chce (dosłownie) jak oglądam te sceny.
Chyba się starzeje bo zaczynam czasem współczuć bohaterom, którzy muszą zjadać swoje jelita :D

Panna_Freddy_K

To horror wiec to normalne przecież :)

rocy2802

A ja myślałam, że na horrorze człowiek się boi.. ;D

Panna_Freddy_K

Fakt to bardziej przerażające sceny ;)
Dla ludzi ze słabym charakterem :P

rocy2802

Widocznie jestem słaba, wolę się bać niż wymiotować ;D
Nikt nie jest ideałem ;p

Panna_Freddy_K

Ja nie mam nic przeciwko nawet na takie odniesienie się do filmu ;) To jak np obcina jej palca a za raz dłoń jest przerażające a ja lubię takie sceny :D

rocy2802

Dla mnie stało się to obrzydliwe, za dużo tego typu filmów widziałam :/ Przegięciem była scena jak jej brzuch przekroił i kazał zjadać jej własne jelita :/
omg :D

Panna_Freddy_K

To było coś dla wyjadaczy :D Faza oglądać taki film jeśli ktoś się nie brzydzi i nie boi ;) Typowo porównawczy film Hostel niech bd wszystkie 3 części :)

rocy2802

Coś dla wyjadaczy... trafiłeś w sedno :D Hostel, Piła, kolejne części Dbp już nie dla mnie :D

Panna_Freddy_K

Piły nie lubię, już lepsza jest Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną :D Oszukać przeznaczenie jest jednym z lepszych filmów z gatunku Horror a Tobie może się spodobać " kobieta w czerni ' wywnioskowałem to z rozmowy że lubisz straszne filmy a ten jest ;)

rocy2802

Teksańska obejrzana, Kobieta też :D Ale bardzo dobrze wywnioskowałeś ;)
Pzdr. :D

Panna_Freddy_K

Dużo filmów oglądasz :D Wiosenne rytuały :)

rocy2802

Lubię to! W sensie filmy :D

Panna_Freddy_K

To z Facebooka :D

rocy2802

No co Ty? ;D ;o

Panna_Freddy_K

Nie Ty ;D To udowodnij ;)

rocy2802

Pff... :D

Panna_Freddy_K

Pokaż :D

rocy2802

Nie :D i koniec zaśmiecanie tematu ;p

Panna_Freddy_K

i TAK NIKT SIĘ NIE UDZIELA :p

rocy2802

Hahahaha :D Dobre :D

jacekxp1

A ja przyznam że hardkorowa ta część i nie złe akcje a za razem dużo krwi, film przewidywalny ale ocenił bym go na troszkę więcej niż 1

ocenił(a) film na 2
jacekxp1

Ja od 3 nie obejrzałem do końca,dzisiaj obejrzałem trochę 5 części,oczywiście ocena-2 to najwyższa ocena dla tego badziewia.

ocenił(a) film na 1
jacekxp1

Rowniez sie zgadzam. Apropo ogladajac to mialem wrazenie, ze ludzie z miasteczka wygineli:P

wilku7

Haha prąd im wyłączyli i koniec. Ni słyszeli krzyku ofiar na ulicy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones