PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 14 007
ocen
4,2 10 1 14007
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Nie wiem czemu ale już tak mam jeśli zacznę serię kończę ją bez względu na kolejne
odsłony.

ocenił(a) film na 2

Słuchaj mam dokładnie tak samo. Niestety w przypadku serri wrong turn, oglądając kolejne odsłony coraz bardzej z trudem wytrzymywałem do końca filmu, a już na trzeciej części czułem maksymalne poirytowanie. Ale ciągnąłem do samego końca po prostu z czystej ciekawości i sympatii do pierwszej odsłony, która ciągle daje mi nadzieję że kolejna część dorówna jej poziomowi.

użytkownik usunięty
Krzysiek6047

Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam i nie jest to groźne :) Pozdro

ocenił(a) film na 1

Ja uważam, że 1 część była świetna w swoim gatunku, fajnie się oglądało i nawet niezła gra aktorska, 2 część. moim zdanie jest najlepsza *wiem, że wiele osób uważa, że jedynka była tą najlepsza, ale mi osobiście bardziej podobała się dwójka, było więcej akcji i Erica Leerhsen w głównej roli świetnie zagrała (jak dla mnie najlepsza aktorka serii `WRONG TURN`) :D* natomiast 3 część to już była katastrofa.. Wiele absurdalnych scen, ale jakoś patrzyłem na to z przymrużeniem oka, mając na względzie 2 pierwsze częsci, po cichu liczyłem na to, że 4 część uratuje całą serie.. Niestety... Reżyser 3 i 4 części bardzo udolnie popsuł całą serie znakomitego horroru.. Nie będę wypisywać pod jakim względem 3 i 4 były słabe, bo każdy kto ma oczy widział to... Poza tym jest to forum do 5 części..

Podsumowując... 1 i 2 część - Zajebista
3 i 4 - kompletne nieporozumienie .. Ten reżyser kompletnie zepsuł 3 i 4 część przez co gorzej patrzy się na całą serie.. Nie ukrywajmy, trójka i czwórka w ogóle nie powinny powstać.. Natomiast.. Reżyser 5 części jest taki sam jak trzeciej i czwartej, więc nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego... Po prostu mam nadzieje, że nie będzie gorsza od 4.. ( o ile wgl może być coś gorszego od 4).. Obejrze 5 o ile wyjdzie, ale mam nadzieje, ze nie bede jak przez ostatnie 2, patrzyl tylko ciagle na zegarek i sie nudzil....

Sorry za tak długą wypowiedź, ale po prostu wyraziłem swoje zdanie :D. DZIEKI, pozdrawiam :).

użytkownik usunięty
92Mistic

Miło się czytało więc nie ma za co przepraszać, opinie każde mają swój urok jeśli pisze to ktoś rozumny :)... Więc czekamy na kolejną odsłonę pomimo tak kiepskich poprzedniczek :), Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7

No kiepskie były ale...tak zawsze jest jakieś ale:) nie takie złe:) Wiele lepsze niż miliony remaków które powstają

Krzysiek6047

1+2 - ok, 3 - chyba nie widziałam, ale za to 4ka to była już totalna porażka, ale takie filmy są jak makaron trzeba wciągać i wciągać, aż talerz będzie pusty, a jak to w seriami bywa im dalej w las tym więcej ściętych głów ;)

ocenił(a) film na 10

2 część- jak już ktoś wyżej napisał NAJLEPSZA.
1 część- bardzo dobra
3 część- także bardzo dobra
4 cześć już słabiej
5 część- ?? Zobaczymy :)

adikkce

dokladnie tak samo uwarzam :D
choziaz w piatce kanibala trzypalczastego ktory z trojki mi sie bardzo spodobal zostanie odegrany przez tego samego aktora :)

adikkce

1 byla bardzo dobra
2 tez byla bardzo dobra
3 byla niezla
4 WTF?
5 wielka pomylka

podsumowanie,krecenie powinni zaprzestac na trzeciej czesci,krecac kolejne zepsuli cala serie...

malarzinho7

a macie gdzies napisy ?

maxszymanski

Nie ma napisow.

ocenił(a) film na 4

No i ja też się do tych oglądających całe serie zaliczam ;) Nie będę wam spojlerował ale mogę powiedzieć tylko tyle, że 5 część (przymykając oczywiście oko na latające flaki i czerwoną galaretkę) jest lepsza od 3 i 4 :) jestem fanem tej serii, 1 oglądać mogę do znudzenia, 2 też swietna. Po kolejnych 2 odsłonach przed oglądnięciem piątki byłem przygotowany na to, że będzie to największy gniot serii a tu miłe zaskoczenie :)

użytkownik usunięty
grzesiekpl88

Dla mnie lepsza od 4 ale nadal to gówniany film. Najgorsze jest to, że film miał dobry start. Droga zarobiła na siebie w kinie a twórcy postanowili od części drugiej film wydawać na Dvd kolejne odsłony a szkoda bo jest już tragicznie z tą serią

ocenił(a) film na 4

no niestety ale O'Brien nie potrafił pociągnąć klimatu z 1 i 2 i każda kolejna to kicha

ocenił(a) film na 3

jedynka genialna dwujka trójka dobre czwórka o dziwo dla dla mnie obok 1-ki najlepsza,choć zaczął sie od 3 części już lekki humor,bardziej ten film zaczał przypominać komedio horror..szkoda,bo jedynka stała sie hitem,dość docenionym horrorem,niestety kolejne czesci pojawiały sie zbyt szybko i chyba to spowodowało że były słabsze,wogle różnica czasu miedzy 4 a 5..masakra..skąd ten pośpiech ? zamiast bardziej skupić sie na scenariuszu i reszcie to oni na szybko powydawali części tylko jaka jest z tego korzyść? poza tym boli mnie że przez ten cały pośpiech i nową ekipe od filmu zapomniano o dobrej charakteryzacji...zauważcie jak te kanibale wyglądały w jedynce a jak w późniejszych częściach ...w 1-ce wyglądali strasznie,bardzo realistycznie mieli mega zdeformowane twarze,charakteryzator sie przyłożył ..ale potem juz była tylko porażka...te kanibale wyglądają komicznie,widać że mają maski i wyglądają sztucznie jak ze starego taniego horroru klasy C...
mimo to lubię całą serię,jakoś mam sentyment do tego filmu,czeka mnie jeszcze obejrzenie 5-tki widziałem we fragmentach i troche sie obawiam,chyba to bd najsłabsza cześć z serii,a kanibale o ile wyglądali w części 4-ej beznadziejnie tak w tej najnowszej to już wogle nie przyłożono się do ich wyglądu...i kogo ja mam tu się bać ? :d

użytkownik usunięty
cookiexkannibal

Hej kolego nie chcę uznawać się za super znawcę ale jeśli 4 część jak piszesz o dziwo na równi z jedynką to chyba film oglądałeś lekko pijany. Nie mam zamiaru cię obrażać ale oglądnij sobie raz jeszcze tą część i przyuważ tandetę i nielogiczności jakie się mnożą w tym filmie. No i kretyńskie dzieciaki zamykające się w sali gdzie drzwi mają dziurę wielkości głowy... Przysypianie po takich wydarzeniach to coś nie do przełknięcia... A w ogóle cały film to zbiór kretyńskich wydarzeń.

ocenił(a) film na 3

oglądałem tą część dwa razy i mi sie mega podoba ale oczywiscie odbieram ją jako komedio horror,oglądałem z ojcem,który miał ubaw..oczywiście aktorstwo plus erotyczne sceny żenada i śmieszne akcje no ale ta część miała swój urok,poza tym lubie filmy gore gdzie jest dużo krwi flaków i jakieś tam wpadki i nielogiczne sceny nie mają w tym momencie większego znaczenia

użytkownik usunięty
cookiexkannibal

No chyba, że masz takie zajawki filmowe to rzeczywiście może podobać ci się taki film :)

ocenił(a) film na 2

Nie wiem dlaczego miałem nadzieję na w miarę dobry film. To tylko potwierdza jak bardzo przypadła mi do gustu pierwsza część. Oczywiście na piątce maksymalnie się zawiodłem. Oczywiście czekam też na szóstą część, tyle że sam już nie wiem po co. Ale obejrzeć napewno obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones