PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 13 995
ocen
4,2 10 1 13995
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

kurde już mnie te wasze opinie wkurzają jak dla mnie fajny jest ten film co wy chcecie od tego filmu 10/10 ocena :)

ocenił(a) film na 2
slon1400

Tak samo uważam i dlatego dałem 2 ;D.

ocenił(a) film na 2
slon1400

Jeśli ten film jest wg ciebie na samym szczycie skali oceny (10/10), to współczuję tobie, tylu naprawdę dobrych filmów, których – jak mniemam – nie obejrzałeś.

ocenił(a) film na 5
slon1400

O Boże współczuje ci

slon1400

nie oglądałem jeszcze tej części, ale to, że każda kolejna część jest gorsza to się zgadza.

ocenił(a) film na 2
slon1400

z reguły nie odpisuję, ale tym razem nie mogłem się powstrzymać. Przez takich ludzi jak ty wiarygodność i ocena filmu spada. Albo trollujesz, albo robisz z siebie idiotę, chociaż muszę przyznać, że coraz więcej pojawia się takich osobników. Ten film oceniasz na 10, a pianistę na 3. Powodzenia.

Sam widziałem wszystkie części wrong turn i czym dalej tym gorzej. Dla mnie najlepsza była 1, kolejna część była już naciągana, ale dało się to jeszcze oglądać. 4 i 5 nie powinny się nawet ukazać. Ten filmik przyznam, że ledwo do końca obejrzałem. Wieje na kilometr amatorszczyzną i tanimi efektami, ale to już było widać po trailerze. Obejrzałem ze względu na sentyment dla 1 części.

Luki930

Z tym 10/10 to raczej bardzo słaby żart jest. Ja też obejrzałam ze względu na sentyment do 1 cześci. 5 jest bardzo słaba i naciągana, miejscami śmieszna, wcale nie straszna, zero napięcia i sama akcja i pomysł na ten film jest kompletnie bez sensu. Ja daję 2 z czystego sentymentu i tylko dlatego,że 1 zostawiam sobie na najgorsze gnioty. Nikomu filmu nie polecam!

Luki930

Autor watku sobie zartuje, a Wy daliscie sie sprowokowac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones