PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653757}

Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

Wrong Turn 5: Bloodlines
4,2 14 008
ocen
4,2 10 1 14008
Droga bez powrotu 5: Krwawe granice
powrót do forum filmu Droga bez powrotu 5: Krwawe granice

nie jest straszny;) jak ktos lubi poprzednie czesci to ta tez jest spoko...

ocenił(a) film na 7
aolka

A jakiekolwiek filmy są straszne? :) Filmy mają nas uraczyć rozrywką i ten film się spisuje :)

czaku20

niektore horrory sa;) a wkoncu horror nie powinien raczyc cie rozrywka , smiechem;)

ocenił(a) film na 7
aolka

Jeśli jakiś horror czy cokolwiek innego Cię potrafi wystraszyć to zazdroszczę Ci :) Na mnie od dawna już to nie działa i horrory nie oceniam pod względem strachu/obrzydzenia, itp. bo po prostu mnie to nie rusza, i dlatego oceniam pod względem tego jak mnie zaciekawił czy są elementy, które lubię i jak wpasował się w ogólną kinematografię :) Pozdro.

czaku20

moze za malo sie wczuwasz ;D i dlatego cie nie strasza;)

ocenił(a) film na 7
aolka

Niestety nawet jak się wczuwam tj. noc, samotny seans, wokół mnie głucha cisza, niekiedy słuchawki na uszach - to nic nie daje :) Naprawdę trudno mnie przestraszyć - nawet znajomi tak twierdzą ;D No cóż, trudno :)

czaku20

Słuchawki to obowiązkowo muszą być. A ile obejrzałeś horrorów(oceniłeś na FW) ?

ocenił(a) film na 7
bartoszcyc8

Wybacz nie jestem w stanie zliczyć :) Ale było tego baaaardzo dużo. A na FW jestem od niedawna, więc nie mam zbyt dużo ocenionych filmów. Kiedyś muszę się zebrać w sobie i uzupełnić mój gust filmowy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones