PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97795}

Droga bez powrotu

Wrong Turn
6,1 69 557
ocen
6,1 10 1 69557
6,4 5
ocen krytyków
Droga bez powrotu
powrót do forum filmu Droga bez powrotu

Niewiem jak w Virginii,ale gdyby ktoś wszedł mi do domu bez pytania i ruszał moje rzeczy, to niewiem czy gorzej bym go nie urządził...
Zdecydowanie jeden z lepszych chorrorów gdzie akcja toczy się w lesie.
Zasługuje na dobrą ocenę też z tego względu że od niego się zaczęło i pozostałe części powstały.
Posiada specyficzny leśny klimat.
Dopóki oni niedotarli do chaty film wzbudza ciekawość, a potem jest akcja na przyzwoitym poziomie, dobry montaż, ujęcia, krajobrazy i rozwój akcji, jest napięcie ktre potęguje dobrze dobrana muzyka. Są ładne dziewczyny. Gra aktorów nie jest żadną amatorszczyzną.
Scena wypadku samochodowego jest świetna - ZDROWO PRZYDZWONIŁ. Bardzo mi było szkoda tego MUSTANGA.
Kilka nielogiczności i żeczy do których można się przyczepić było - np. Evan zginął moim zdaniem zbyt wcześnie i niebyło pokazane w jaki sposób.
Mogli wszyscy pojechać tą białą terenówką, napewno dało się nim jeszcze jechać i był na chodzie, wystarczyło zmienić oponę bo mieli FLAKA.
Największą wadą i błędem w filmie jest scena kiedy Jeremy Sisto-(Scott) biegnie sam przez las ile pary w nogach, a "zdeformowany"-duży i ociężały jest tuż za nim i strzela mu w plecy z łuku. Minusem jest niepokazanie erotycznej sceny między Francine i Evanem.
Ciekawe czy student medycyny gdy zauważył to co gotowało się w garze, i to co jest w lodówce odrazu wiedział że to są ludzkie organy i części ciała?
Zdeformowani kanibale bardzo sprawni i niegłupi, nie są FRAJERAMI ich chałupa to niezły P__RDOLNIK - plus za wystrój.
Można go obejrzeć więcej niż raz w przeciwieństwie do niektórych i niebędzie to żadną "MĘCZARNIĄ".
Dobry slasher prosty i nieprzekombinowany, dobre efekty specjalne i elementy zaskoczenia.

ocenił(a) film na 7
JohnDp

Z tymi oponami to chyba nie było by takie proste bo wydaje mi się że jak poszły to po obu stronach na tylnej osi. Kobieta mówiła że ktoś rozciągnął i przywiązał do drzewa a 2 kół zapasowych raczej się nie wozi :)

Założyłem nowy temat choć miałem pisać tutaj ale chciałem żeby więcej osób się wypowiedziało pod tym co napisałem a na logikę wiem ze jak tematy są na 2, 3 podstronie to 95 % narodu nie chce się dalej czytać choć ja akurat czytałem :) Także może Kolega wypowie się oczywiście z czystej chęci nie na siłę w jednym z nowych tematów będę ;) Pozdrawiam Serdecznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones