PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97795}

Droga bez powrotu

Wrong Turn
6,1 69 613
ocen
6,1 10 1 69613
6,4 5
ocen krytyków
Droga bez powrotu
powrót do forum filmu Droga bez powrotu

Podobne i LEPSZE

ocenił(a) film na 5

to w mojej opini :
Wzgórza mają oczy
Zejście
Śmiertelna odwilż
Hostel



Droga bez powrotu jest filmem typowo średnim, fabuła nie zachwyca, początek jest fajnie
zrobiony jednak czym dalej w las doslownie i w przenosni tym film mniej straszy i robi sie
zwykla jatka, a nawet wtedy zmutowane stwory już tak obrzydliwie i strasznie nie wyglądają...
:) moja ocena 5

użytkownik usunięty
Kempy235

czy są tu takie obleśne gwałty jak w 'wzgórza mają oczy?'' bo nie wiem czy odpalać

ocenił(a) film na 5

Nie ma gwałtów ale występuje kanibalizm :D

użytkownik usunięty
Kempy235

aha. spoko, to jeszcze jest do zniesienia..

Kempy235

WMO ok, Hostel ok, Ś. Odwilż nie widziałem, ale zejście? Przecież ten film był lekko mówiąc bardzo bardzo słaby

ocenił(a) film na 5
compte

Mi się podobał, o gustach ciężko dyskutować... Ogólnie horror dzisiaj to gatunek niszowy, ciężko stworzyć dzieło...

Kempy235

no co ty, ja mogę wymienić z miejsca parę bardzo dobrych filmów z gatunku
silent hill
dead end
martyrs
the ring
opowieść o 2 siostrach
sinister
kult
shutter

ocenił(a) film na 5
compte

No tak jest pewnie z 5-10 super horrorów to prawda ale porównaj to z dramatami lub z bardzo dobrymi filmami akcji ich jest o wiele więcej.

Kempy235

Wzgórza mają oczy ?

Jeżeli dla ciebie ten film jest straszny i godny gatunku horror a co za tym idzie warty uwagi to w tym momencie mnie rozbawiłeś.

ocenił(a) film na 5
Eteryczny

Jest lepszy pod względem fabuły niż Droga bez powrotu...

Kempy235

Wątpię :)

ocenił(a) film na 5
Eteryczny

Nie ma co wątpić albo dla Cb jest lepszy ten film albo ten. W mojej opinii troche ciekawszy jest "Wzgórza mają oczy"

ocenił(a) film na 10
Kempy235

Moim zdaniem pierwsza część "Drogi bez powrotu"jest bezkonkurencyjna, kolejne dopiero można porównywać do "Wmo" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones