PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97795}

Droga bez powrotu

Wrong Turn
6,1 69 574
oceny
6,1 10 1 69574
6,4 5
ocen krytyków
Droga bez powrotu
powrót do forum filmu Droga bez powrotu

droga bez powrotu to moim zdaniem klasyka horroru,dla mnie,z drobnymi wyjatkami 6 nalejpszych horrow jakie ogladalem i ktore ogladalo mi sie bardzo dobrze,kazda czesc.Nejlepszy w tej serii jest klimat,co raz to nowe lokacje oraz fanatystyczne i rozne pomysly na krwawa smierc bohaterow.Rozumie ze kazdy ma inny gust ale sto razy bardziej wole te serie horrorow niz jakikolwiek inny badziew z tego gatunku.Wszystkie czesci bardzo dobrze i milo wspominam,zwazywszy na to ze ja dobrego horroru nie znam i w ogole ten gatunek nieslynie z jakichs mega produkcji,to ta serii jest bardzo milym wyjatkiem i basta :)

ocenił(a) film na 4
eliot84

Klasyka horroru to Duch, Egzorcysta, Obcy 1 i 2, Lśnienie, Omen, Dziecko Rosemary, Martwe Zło, Coś,Christine,Martwica Mózgu, Carrie, Smętarz dla Zwierzaków, twórczości Hitchcocka nie wymienię bo dopiero zamierzam obejrzeć, z nowszych dobre to : Obecność, Szepty, Sierociniec, Pandorum, Naznaczony, Amityville,Rytuał, Mgła, Inni, Silent Hill, Przypadek 39,Wzgórza mają oczy,Ukryty wymiar,1408, seria Piła,Kobieta w czerni,Sekretne Okno, Rec 1 i 2, Grave Encounters,Egzorcyzmy Emily Rose, Nienarodzony, Jeździec bez głowy, Udręczeni, Kroniki opętania, Granice bólu,Hostel, Sinister, Ring- zarówno amerykański jak i japoński,Shutter,Lustra, Oko.

Nie ma za co. Jeśli chcesz więcej tytułów daj znać.

ocenił(a) film na 7
Reynevann22

widzialem wszystkie,czesc nawet dobra ,duzo do bani,swojego zdanie niezmieniam ,cala seria droga bez powrotu bardzo dobra.

ocenił(a) film na 7
eliot84

Nie zgodzę się z tym, że cała seria ale pierwsza część trzyma niezły poziom. Oglądałam jako nastolatka będąc z dala od domu z koleżankami u ich znajomych. Potem musiała sama 6 km przez las rowerem jechać w środku nocy. Może to to tak na mnie podziałało a może faktycznie film jest całkiem dobry, ale dobrze wspominam go jako horror. Teraz leci na polsacie i chyba się trochę uprzedziłam już do tego typu filmów, ale oceny nie zmieniam.

Reynevann22

Zdecydowanie powinienneś dopisać do tej bądź co bądź długiej listy "Drakulę" Coppoli.

użytkownik usunięty
Mbajgr

Kurde ludzie ten film to jakaś rzeźnia dla umysłu jak może to się podobać, zatrudnili daunów do roli złych kanibali każdy debil by to zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones