PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5651}

Droga do domu

Fly Away Home
7,2 1 320
ocen
7,2 10 1 1320
Droga do domu
powrót do forum filmu Droga do domu

dziwne znałam ten film jako "sztuka latania" (pod takim tytułem też leci na Ale kino!) to który jest poprawny??
a co do filmu to uważam, że jest bardzo ładnym filmem familijnym :)

Maniaska

hmm..a czy "sztuka latania" nie jest przypadkiem filmem z heleną bohnam carter? owszem, ten film tez leci na Ale kino!

violet_pill

tak, film z Heleną Bohnam Carter też znam, alegdzy byłam mlodsza "Drogę do domu" kilka razy wypożyczałam... ale wtedy to miało tytuł "Sztuka latania".
Dobra to nieistotne, może mi się pomyliło, a może ktoś ma takie samo wrażeniejak ja?

violet_pill

tak, film z Heleną Bohnam Carter też znam, alegdzy byłam mlodsza "Drogę do domu" kilka razy wypożyczałam... ale wtedy to miało tytuł "Sztuka latania".
Dobra to nieistotne, może mi się pomyliło, a może ktoś ma takie samo wrażeniejak ja?

Maniaska

Nic Ci się nie pomyliło, ja też pamiętam ten film jako "sztuka latania" :-)

ocenił(a) film na 7
Maniaska

Potwierdzam, zmyliło mnie, że tu tytuł jest inny i dlatego go nie oceniłam... szukałam właśnie "Sztuki Latania". Polskie tytuły często są dziwne.

violet_pill

zdaje sie ze film z heleną zabrał tytuł temu filmowi, bo jak inaczej to tłumaczyć , skoro FAH jest starsze?

Maniaska

hmm..a czy "sztuka latania" nie jest przypadkiem filmem z heleną bohnam carter? owszem, ten film tez leci na Ale kino!

Maniaska

Też pamiętam ten film jako "Sztukę latania" i zdziwiłam się, gdy dzisiaj nie znalazłam go pod tym tytułem.

użytkownik usunięty
Marcioch

W Polsce na vhs i w telewizji film jest puszczany pod tytułem Sztuka latania, zaś na dvd został wydany pod tytułem Droga do domu.

Cały ten śmietnik przez to że w Polsce tłumaczenie tytułów niezawsze jest dosłowne.

ocenił(a) film na 7
Maniaska

Wpisują tu w wyszukiwarce "Sztuka latania" ten film również się wyświetla i pod takim właśnie tyt. leciał na Cinemax... Uroczy film, dodaje jakoś nadziei i optymizmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones