PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262218}

Droga do piekła

Borderland
5,6 3 190
ocen
5,6 10 1 3190
Droga do piekła
powrót do forum filmu Droga do piekła

Niezły...

ocenił(a) film na 7

Nie najgorsza gra aktorów , niebezpieczna sekta , ciekawe wątki . Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 7
kano

I do tego te akcje a la machete :)

ocenił(a) film na 2
dragoonkiler

akcje a'la Machete to chyba tylko przez użycie maczety. Maczeta Rodrigueza przy tym to jak '4 wesela i pogrzeb' przy 'Och Karol'. Film-żenada.

ocenił(a) film na 7
kano

Nie znoszę filmów, pretendujących do miana "strasznych" ze względu na ilość wiader mazi przypominających krew użytą przy jego produkcji . Ale ten film (pomijając to, że jest oparty na faktach) jest, obok tych krwawych scen naprawdę interesujący i wart obejrzenia (sam oglądałem go dwa razy, za każdym razem z przyjemnością)

Nie wiem na jakim filmie i jaką kamerą ten obraz był kręcony, ale wizualnie jest totalnie nieamerykański (takie jaskrawe kolory), bardziej pasuje do właśnie meksykańskiego kina. Niektóre sceny baaardzo wciągają i ciężko domyślić się ich finału. Szkoda, że producenci nie wydali więcej na reklamy, bo na pewno na imdbie i tu byłyby wyższe oceny;) bo Borderland na takie zdecydowanie zasługuje.

Inną przyczyną dla której na imdbie są takie oceny może być też fakt, że biedni amerykanie muszą w tym filmie czasem czytać (brrr!;)

P.S. Dodam jeszcze dla tych, którzy nie oglądali go, że nie jest to siostrzeniec Piły, czy innych bezmózgich-dla-Bezmózgich filmów.

ocenił(a) film na 6
CushArt

Nikt tu nie epatuje widokiem krwi dla samej krwi jak we wszystkich piłach powyżej 2 części, raczej chodziło o pokazanie bezwzględności i dehumanizacji sekciarzy.
Dla mnie film 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones