PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5207}

Droga smoka

Meng long guo jiang
7,5 12 935
ocen
7,5 10 1 12935
5,8 5
ocen krytyków
Droga smoka
powrót do forum filmu Droga smoka

Do Wejścia się nie umywa choć trzeba przyznać, że pojedynek z Chuckiem Norrisem jest naprawdę dobry jak żadna inna walka z "Enter the Dragon". No i sam film lepszy na pewno od "Wielkiego szefa".

ocenił(a) film na 7
grzegorz_cholewa

Nie moge się z Tobą zgodzić Grzesiu :) Ten film z pewnością nie jest lepszy od Wielkiego szefa. Na pierwszy odstrzał wysuwają się gagi, które nie śmieszą, dalej, walki mało emocjonujące i niezbyt ciekawa fabuła no przynajmniej dla mnie. W "Wielkim szefie" historia była bardzo dobrze budowana, choć fabuła powoli nabierała tempa. A finałowa walka z tytułowym Big Bossem to jedna z najklasyczniejszych jakie widziałem i zarazem najlepszych.

Thief_

Ja również nie mogę się z tobą zgodzić Thiefusiu. :) "Droga smoka" odziedziczyła trochę wad z "Big Boss" - równie koślawa fabuła, dialogi, bijące się nieudolnie leszcze lecz ogólne wrażenia znacznie pozytywniejsze za sprawą właśnie humoru, finałowego starcia, wielkomiejskiemu klimatowi i ogólnej lekkości dzięki czemu film ten ma swój wdzięk.

ocenił(a) film na 7
grzegorz_cholewa

Ja również uważam "Drogę smoka" za lepszy film. W Wielkim szefie" jest za mało walk. A "Droga Smoka"? Nakręcona z dystansem, humorem i lekkością. No i jeszcze finałowa walka... Miodzio!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones