PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459086}

Droga ucieczki

Exit Speed
5,1 1 080
ocen
5,1 10 1 1080
Droga ucieczki
powrót do forum filmu Droga ucieczki

Dla mnie jest to 7/10, podobał mi się pomysł i aktorzy a ponieważ oglądałem wcześniej film z większą notą o niebo gorszy to martwi mnie co osły oceniają te filmy

użytkownik usunięty
XGrzegorz

strata czasu... ;/

ocenił(a) film na 7
XGrzegorz

Popieram, ja też dałam 7/10. Film trzymał w napięciu a bohaterowie budzili sympatię, kibicowałam, żeby im się udało :)
Wiadomo, że nie jest to kino na miarę Oskara tylko raczej film klasy B na piątkowy wieczór, ale generalnie oceniam jako fajny (w skali uczniowskiej dla mnie 4+) Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 7
XGrzegorz

Witam!Ode mnie również mocna "siódemeczka". Naprawdę całkiem nieźle się ogląda - akcja nie przynudza, dialogi też na dobrym poziomie (może poza motocyklistami, którzy za dużo nie rozmawiali;)). Jak na film kategorii B, to godny polecenia.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Adam

nic dodać, nic ująć, Adam... podpisuję się pod twoją oceną

ocenił(a) film na 7
lubiefilmy_rav

Ja też się podpisuję i zgadzam z ocenami. Jak na film akcji klasy B to zdecydowanie trzyma poziom.

dolce8

Ja również. Przez całą akcję brzuch mnie bolał z emocji. ;p

MasterCaro

Mnie się też podobał. Nie jest to jakieś arcydzieło, ale zainteresował mnie i trzymał w napięciu, a to ważne. Ja też nie lubię tych rekomendowanych przez krytyków filmów. Rzadko który jest dobry

ocenił(a) film na 4
Adam

Jak na 2 ligę filmu to nawet ok.
Szkoda mi tylko tej benzyny (w moto) wypalonej na jeździe dookoła trzepaka ;-)

XGrzegorz

Czytam co wy tu wypisujecie i nie wierzę. 7/10? 7/10 to może mieć K-Pax, Scarface z Pacino albo Wściekłe Psy, a nie taki wyrób filmopodobny jak Droga Ucieczki. Rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje i każdy może mieć swoje zdanie ale są jakieś granice.
Film mnie nawet wciągnął ale momentami był tak nielogiczny i naiwny, że śmiać mi się chciało (a to przecież thriller...). Naprawdę nie porównujmy gów*a z czekoladą. 4/10 to naprawdę maksimum i to naciągane.

Kravat

Tak wysokie oceny to jakaś kpina. Film jest kiepski z pogranicza filmów klasy DD czyli do d@py.

ocenił(a) film na 3
Kravat

Moim zdaniem też raczej kiepski.

XGrzegorz

Film jak za dawnych czasów z VHS. Całkiem spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones