PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 605
ocen
7,1 10 1 76605
6,8 21
ocen krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Troche wstyd pisać ale film był tak nudny i męczący że oglądając go leżąc w łóżku poprostu wywaliłem się na drugi bok i poszedłem spać, przyznam że nawet nie interesuje mnie jak się skonczył.

PositivThink

Dziekujemy za fachowa i obiektywna opinie na temat filmu, ktora z pewnoscia przysluzy sie potencjalnym widzom i przyszlym pokoleniom. Jak cie z rana zaboli palec u stopy to tez uderzasz prosto na forum by wyrazic swoje negatywne refleksje, ktore sa rownie pozyteczne i bezproduktywne jak ten caly komentarz? Moze tata cie za malo przytulal jak byles maly, a moze zbyt duzo?To by jakims tam stopniu tlumaczylo te brednie, ktorymi usilnie probujesz tutaj zablysnac.

Swoja droga gratulujemy oceniania filmow nie obejrzanych do konca.

ocenił(a) film na 5
zerosouL

Hej Hej, ale nie po to zostawia się komentarze aby wyrazić swoją opinię?

ocenił(a) film na 5
zerosouL

....

ocenił(a) film na 8
PositivThink

Jesteś płytkim człowiekiem bez emocji. Tacy jak Ty w obliczu takiego zagrożenia bez problemu staliby się kanibalami z filmu czy mordercami. To właśnie ta część ludzi co przeraża się e bestie w obliczu wielkiego kryzysu...

Alex_Tyler

No zaraz... człowieku. To, że komuś ten film się nie podobał i nudził go to znaczy od razu, że głęboko w duchu jest jakimś psychopatą, mordercą i kanibalem? Ja p** gdzie ja trafiłem. Eh.

ocenił(a) film na 5
Alex_Tyler

WTF?

ocenił(a) film na 5
PositivThink

SPOILER
Lubię klimaty post-apo, ale też uważam, że to film "chodzony". Mało się dzieje, takie kino familijne w tych klimatach.

ocenił(a) film na 3
PositivThink

Dwie godziny czołgania, potykania się o gałęzie i kaszlenia krwią. Nic nie straciłeś...

PositivThink

no dokladnie, przy tego typu produkcjach latwo odplynac haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones