PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426425}

Drogi Osamo

Incendiary
6,4 4 552
oceny
6,4 10 1 4552
Drogi Osamo
powrót do forum filmu Drogi Osamo

Nieszczęście bohaterki filmu polega na tym, że w momencie, gdy ginęli jej mąż i syn podczas zamachu terrorystycznego na stadionie w Londynie, ona zdradzała ich z dziennikarzem miejscowej gazety (McGregor). A swoją drogą to trochę dziwne, że facet, który rozbraja bomby (jakże odpowiedzialny i ryzykowny zawód) i jest protegowanym szefa policji (wszak gość udziela wywiadów w TV) mieszka w zwykłym blokowisku.

oscar_4

BIN LADENA jak już.
a tak poza tym to przeczytaj książkę

użytkownik usunięty
Analphabetapolothology

jest książka?! Jej, muszę do niej zajrzeć! Powiedz mi jak się skończyła jej relacja z tym dziennikarzem? Mam nadzieję, że zostali razem, bo w końc to jwego dziecko było

użytkownik usunięty
Analphabetapolothology

właśnie przeczytałam książkę, zaskoczyła mnie trochę... jest zupełnie inna niż film od pewnego momentu, mimo iż to zdarza mi się naprawdę rzadko muszę przyznać, że film jest lepszy, fabuła filmu bardziej mi się podobała, co oczywiście nie znaczy, że książka ma gorszy przekaz.

oscar_4

I jakim gnojem był dowódca, że nie ostrzegł męża. Chyba uknuł chytry plan zdobycia serca żony kolegi. Chociaż nie, on tak myslał o tej pracy, tak myślał o dobru ogólnym, które wymaga ofiar...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones