PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426425}

Drogi Osamo

Incendiary
6,4 4 552
oceny
6,4 10 1 4552
Drogi Osamo
powrót do forum filmu Drogi Osamo

Przecież to genialny film. Nie rozumiem tego. Filmweb nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, albo właściwiej powiedziawszy rozczarowywać. No cóż ode mnie 9/10.

użytkownik usunięty
Thomas_J

tak, popieram Cię, też dałam 9 bo jest absolutnie wspaniały i dotknął mnie do głębi. Ten film potrafi wstrząsjąc człowiekiem i nagle zaczniemy się zastanawiać co jest ważne w życiu, do tego niesamowita kreacja Michelle i Ewan w tle

ocenił(a) film na 4

Nie każdemu się podoba Ja ledwo przy Nim wytrzymałem zanudza i tylko końcówka ratuje całość ale to tylko moje zdanie. Jak sądzicie co mogło być w tym liście od żony zamachowcy? A może coś w książce było?

użytkownik usunięty
jacek_tequila

myślę, że powinniśmy się sami domyślić;] Czytałam książkę i jest zupełnie inna, tylko początek się zgadza, w niej główna bohaterka w ogóle nie spotykała się z synem zamachowcy i nie miała żadnego kontaktu z jego żoną. Książka jest według mnie - i sama nie wierzę, że to mówię, bo z reguły jest inaczej - gorsza niż film. Film jest głębszy i bardziej psychologiczny, książkę ciężko się czyta, bo nie ma żadnych przecinków (główna bohaterka nie umie ich stawiać) i jest w niej pełno obrzydliwych scen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones