PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426425}

Drogi Osamo

Incendiary
6,4 4 552
oceny
6,4 10 1 4552
Drogi Osamo
powrót do forum filmu Drogi Osamo

Obejrzałem i się zawiodłem na całej linii. To, że to nie thriller (ach ci wspaniali weryfikatorzy FV), to pół biedy, może być dramat, ale czemu tyle patosu na 1 centymetr bieżący taśmy filmowej? Rozumiałbym nakręcenie podobnego klimatu zaraz po 11.09 (wątpię, czy rodziny i bliscy ofiar by zrozumieli), a tutaj.. ni w cholerę mi to nie pasuje. Jakiś ten film niedorobiony, brak mu czegoś i na dodatek kiepsko zagrany(nieprzekonująco)i nawet Evan nie pomógł, a lubię gościa. W dwóch słowach kobieta traci męża i dziecko w zamachu, odwala jej (zrozumiałe),i nagle na skutek przeprosin żony jednego z zamachowców zdrowieje. Prawda, że głupie !?

ocenił(a) film na 4
Mr_Frost

Takie same odczucia i ocena 4/10. Pomysl niby dobry, ale wykonanie slabe.

ocenił(a) film na 5
tadek89

Przyłączam się do waszych opinii. Zbyt dużo dłużyzn i za bardzo przewidywalny. 5/10

ocenił(a) film na 8
Mr_Frost

Gdybyś uważniej oglądał ten film to zauważyłbyś, że ta kobieta wcale "nie ozdrowiała" na skutek przeprosin żony jednego z zamachowców tylko dlatego, że zrozumiała, że nosi w sobie nowe życie, że ma już dla kogo żyć.

ocenił(a) film na 3
aneta_k_73

Zgadzam się ze wszystkimi co twierdzą, że ten filmik jest słabiutki. Nie podobał mi się motyw dziennikarza jeźdzącego Aston Martin DB9 z krajowej gazety The Express :D. Może wie ktoś czy takiego dziennikarza stać byłoby na takie autko?? Motyw z puszczaniem balonów ku pamięci zmarłych też był mało realny tak jak wybuch Emirates Stadium. Jak dla mnie 3/10.

ocenił(a) film na 5
chester1014

a wojewódzki? :P :P no moze astonem nie smiga ale fury ma fajne

ocenił(a) film na 2
Mr_Frost

słabizna. rzadko to robię ale wyłączyłem przed końcem. nawet najbardziej bombastyczne zakończenie nie uratowałoby tej mizery.

użytkownik usunięty
Mr_Frost

Dla mnie cudowny! A Ci co nie dooglądali do końca wiele stracili!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones