PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426425}

Drogi Osamo

Incendiary
6,4 4 552
oceny
6,4 10 1 4552
Drogi Osamo
powrót do forum filmu Drogi Osamo

Wspaniały film!

ocenił(a) film na 8

Wspaniały film, wspaniałe mono- i dialogi, intrygująca i nietuzinkowa postać głównej bohaterki, bardzo dobra gra Ewana McGregora i przepiękna muzyka. Wzruszający i zapadający w pamięć!

ocenił(a) film na 7
slavko6591

tak jak i książka ;) zgadzam się, film rewelacyjny zarówno od strony technicznej, jak i artystycznej. życiowe kino dla dojrzałego widza.
ode mnie max 10/10.

Bulvie

Mnie się nie podobało. Nie jest to zły film, ale reżyserowi kompletnie nie udało się przekonać widza do tego co widzimy na ekranie. Kompletnie leży scenariusz i dialogi, które na ogół są koszmarnie drętwe i nierealistyczne. Takie teksty i sytuacje po prostu z miejsca mówią "To Tylko Film". Zero wczucia się, tym bardziej, że to dramat i ten element powiniem być dopracowany. Aktorsko zresztą też nie ma wielkiego szału, choć zapewne dobry reżyser poprowadziłby tych ludzi lepiej, tak że nie czepiam się do samej gry :-) Ogółem film szyty grubymi nićmi, trudno polubić w nim któregokolwiek z bohaterów, ale z odpowiednim podejściem można to wszystko przełknąć. Obejrzałem do końca, a to już coś. 5/10.

ocenił(a) film na 4
spokowap

zgadzam sie ze spokowap pomysl moze i by sie przyjal ale rezyser calkowicie nie dal sobie rady z tematem i w efekcie czego otrzymalismy calkowitego gniota:(

ocenił(a) film na 10
spokowap

nie wiem jak mogło to Ciebie nie przekonać, ja połowęfilmu płakałam jak
bóbr, jak na żadnym innym filmie.
Swoją drogą przed pbejrzeniem filmu nie czytałam opisu, ale jak zobaczyłam
pierwszą scenę na plaży, to wiedziałam, że te dziecko zginie

slavko6591

A propo gry-nie mieliście wrażenia, że między Ewanem a Michelle w scenie w kuchni aż kipiało od pożądania? Świetna gra!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones