PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426425}

Drogi Osamo

Incendiary
6,4 4 552
oceny
6,4 10 1 4552
Drogi Osamo
powrót do forum filmu Drogi Osamo

cudowny!

użytkownik usunięty

Jestem zachwycona zarówno filmem jak i grą Michelle!
Film wzruszył mnie do głębi, jest wstrząsający i zaraz piękny.

Tak z innej beczki, doszedł ktoś do tego, co znaczy originalny tytuł? Bo mimo iż umiem ang jakoś nie umiem go rozszyfrować.

Następna sprawa to duet MgGregor - Williams w dwóch filmach w ciągu jednego roku, w obu jednakowo elektryzujący i inny.
Jak myślicie? Jak w końcu było na zakończeniu "Drogi OBama", czy postać dziennikarza MgGregor został z nią i swoim norowarodzonym synem? Bo to musiało być jego dziecko, czyje by inne?

użytkownik usunięty

ok, cofam te pytanie z tytułem, sprawdziłam w innym słowniku i jest: zapalający, pożerający...
ale nadal interesuje mnie Wasze zdanie, co do zakończenia:)

Cholera wie, może McGregor będzie jej przypominał o przeszłości, tak jak powiedział dowódca jej męża, i nie będzie go chciała. Brakowało sceny reakcji Williams na jego wizytę. Pytanie też, czyje jest to dziecko.

użytkownik usunięty
alq82

przeczytałam ksiązkę, jest zupełnie inna, wycięli jedną postać
SPOILER
i ta postać właśnie urodziła dziecko, a nie postać grana w filmie przez Michelle, ale zrobili jeden mix z tych dswóch osób, więc to jest dziecko dziennikarza

Trinity, powinnaś mieć zakaz zbliżania do komputera. Podałaś powód, dla którego warto było przeczytać książkę. Nieładnie ;-)

użytkownik usunięty
alq82

przecież zaznaczyłam, że spoiler, nie?
\:)

A mi Spoiler nic nie mówi. Z samochodami mi się kojarzy, co najwyżej :P

użytkownik usunięty
alq82

nie moja wina, że nie znasz terminologii filmowej;)

Dzięki, że mi wyjaśniłaś. Oczywiście, z charakterystyczną dla Ciebie wyniosłością, ale zawsze ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones