PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426425}

Drogi Osamo

Incendiary
6,4 4 553
oceny
6,4 10 1 4553
Drogi Osamo
powrót do forum filmu Drogi Osamo

polecam

ocenił(a) film na 7

czytam poprzednie wpisy,z ktorymi sie nie zgodze, dobry film, nie nudzi, trzyma w napieciu, rozdraznilo mnie jedynie zakoncznie to niedopowiedzenie czy są razem...

ocenił(a) film na 9
chryslerka

Zgadzam sie ze dobry film. Ja wylalam morze lez... Chyba dlatego ze sama jestem matka... A oni raczej razem nie beda, bo ona caly czas patrzac na niego przypominalaby sobie o tamtym dniu :( A jak myslicie, czyje to dziecko??? Bo ja mysle ze Jaspera.

użytkownik usunięty
marrika

dziecko jest na pewno Jaspera, czytałam książką i uwaga SPOILER
tam nie głowna bogaterka była w ciąży, a inna dziewczyna Jaspera, była jeszcze jedna postać kobieca, w sumi w filmie ją można zoabczyć jak wychodzi na początku z samochodu Jaspera i kierują się do jego mieszkania,

ale dziecko na pewno było jego.
Co do tego czy byli razem, myślę, że tak, bo w sumie w kisążce zaś było kompletnie inaczej, ale w filmie wydaje mu isę, że się pozbierała, zrozumiała, że to Jasper był tym który się o nią prawdziwie troszył itp, a poza tym to było jego dziecko

użytkownik usunięty

właśnie zajrzałam do galerii i radzę Wam zrobić tak samo! Wycięte sceny między nią a Jasperem! Na pewno byli razem!

ocenił(a) film na 8

w sumie jeśli mieli by te sceny skądkolwiek wyciąć to tylko z zakończenia... jak dla mnie trochę szkoda ;)

ocenił(a) film na 8
borbor

Wzpaniały film bardzo emocjonalny poruszający. Mam jednak wrażenie że książka -właśnie się dowiedziałem że taka jest -to uzupełnienie. W filmie ten wątek z McGregorem (chyba Jasper) był nie dopowiedziny choć wydaje mi sie a raczej jestm przekonany po ostatniej scenie że to dziecko jest jego i że oni się zejdą bardzo bym sobie tego zyczył, jemu na niej naprawdę zależało to nie był tylko seks ale coś więcej uczucie . Mam tylko pytanie czy ta książka ma forme epistolarną czy napisana prozą? Czy po obejżeniu filmu warto przeczytać tą książkę??

lionel

Ogładałam film dwa razy. Właśnie skończyłam czytać książkę, która diametralnie różni się od filmu ! Mimo tego, jestem zachwycona tak samo książką jak i filmem zakończenie filmu podobało mi się chyba bardziej. Polecam książkę !

ocenił(a) film na 7
chryslerka

piękny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones