PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10316}

Drużyna marzeń

The Dream Team
6,7 1 792
oceny
6,7 10 1 1792
Drużyna marzeń
powrót do forum filmu Drużyna marzeń

Teraz...

ocenił(a) film na 8

na jedynce.

ocenił(a) film na 5
intp

A powiedz mi proszę kogo to obchodzi i jaki jest sens zakładania takiego tematu? Bo tak się próbuję zastanowić, ale coś ciężko mi znaleźć jakikolwiek powód.

ocenił(a) film na 8
dentryt

Może i masz rację, ale niestety nie da się go usunąć. Przykro mi. Gdyby się dało, to bym to zrobił.

użytkownik usunięty
intp

Oj tam oj tam. Szok, że go puścili

ocenił(a) film na 8
dentryt

Czasami człowiek zdaje sobie sprawę, że robi coś głupiego dopiero jak to zrobi...

ocenił(a) film na 8
intp

A po co mu się tłumaczysz,a sens załozenia tego tematu jest taki ze niektorym mozesz przypomniec ze film jest puszczany w tv

ocenił(a) film na 5
karpiok23

No tak, wielu bez tej wiedzy nie mogłoby zasnąć potem.

@intp
Nic nie szkodzi intp, a Twoja reakcja, w przeciwieństwie do tylu innych na tym, jak i na innych forach, naprawdę godna podziwu. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
dentryt

Dziękuję. Dlaczego ten film tak Ci się nie podobał?

ocenił(a) film na 5
intp

? Dlaczego TAK mi się nie podobał? Na jakiejże to podstawie wysnułeś tak daleko idące założenie? Dałem ocenę 5 (a nawet zastanawiałem się, czy nie dać szóstki), co oznacza, że film jest dla mnie "średni", zatem nie można powiedzieć, że mi się nie podobał, a tym bardziej, że mi się "tak nie podobał". Ale jak dla większości dziesięciostopniowa skala jest tylko z nazwy, bo jakieś 3/4 wszystkich ich ocen waha się między 6 (jak nie 7) a 10, no to potem tak jest. Moja średnia ocen jest 5.11 bodaj, a sama piątka najczęściej wystawioną notą, więc nasza Drużyna Marzeń jest prawie że idealnym przykładem filmu, który mi się średnio podobał.
A dlaczego nie 7 albo 8? No cóż, nie nudził mnie, nawet momentami nieźle bawił, ale też nie porwał ani specjalnie wciągnął, poza tym wreszcie to tylko prosta, nie starająca się być wielką, zwykła komedia, więc wysoka dlań ocena byłaby jednak niesprawiedliwa dla tylu naprawdę dobrych filmów.
Oczywiście tylko w moim odczuciu, toteż nie myśl, że "zabraniam" Ci wystawić swojej ósemki, nic z tych rzeczy.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
dentryt

Rzeczywiście. Dopiero później zauważyłem, jaką masz skalę. Ja daję oceny od 5 do 9 i początkowo się tym zasugerowałem.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones