PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705465}

Druga szansa

En chance til
7,1 7 646
ocen
7,1 10 1 7646
Druga szansa
powrót do forum filmu Druga szansa

Tytuł

ocenił(a) film na 5

Ha. Zabawna sytuacja. Polscy dystrybutorzy film Bier o pięknym i wymownym tytule "Things we lost in fire" przetłumaczyli, jako "Druga szansa", a tutaj nowy obraz reżyser sama nazwała w ten sposób. Swoją drogą, czy ktoś widział?

tocomnieinteresuje

Ciekawostka i nauczka na przyszłość (ale czy to możliwe ?) dla kretynów tłumaczących w sposób bezsensowny oryginalne tytuły filmów. Pytanie, czy oni chcą zaistnieć i kto im na to pozwala ? Wybieram się na tę Drugą szansę 2 bo jeżeli już to taki powinien być tytuł tej premiery.

ocenił(a) film na 5
ajron1960

Tamten film mimo wszystko minął bez echa, stąd nawet nazwanie drugiego tym tytułem chyba nie zrobi im różnicy o ile w ogóle wprowadzą go do dystrybucji. Głupoty tłumaczeń można mnożyć. Podchodząc do tego z dystansem mogą nazwać drugi film "Kolejna szansa". W razie drugiej część "Druga szansa. Druga".

ocenił(a) film na 3
tocomnieinteresuje

Widział. Świetni aktorzy, dobry pomysł i... dość kiepski film. Po dobrym wstępie intryga rozłazi się na boki i źle dobrany polski tytuł pozostaje jednym z najmniejszych problemów.

ocenił(a) film na 5
Skoroszytowa

Jasne. Mój wpis na temat tytułu miał być raczej ot taką ciekawostką. Ja w ogóle bardzo lubię kino Bier. Jest w nim coś takiego podskórnie emocjonalnego, ale ten film niestety jej nie wyszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones