PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5224}
2,0 1 941
ocen
2,0 10 1 1941
Drzewa
powrót do forum filmu Drzewa

1/10

ocenił(a) film na 1

Zazdroszczę wszystkim tym, którzy potrafili ocenić ten film na coś więcej niż 1. Bo to naprawdę trzeba mieć wyjątkową wyobraźnię żeby dostrzec w tym filmie coś więcej niż tylko kompletne dno.

Jest to zdecydowanie najgorszy film jaki kiedykolwiek oglądałem. Już początek kiedy główny bohater ratuje chłopaka z morza jest niedorzeczny. Ale to co przychodzi nam oglądać potem to już prawdziwa katorga.

Scenariusz jest pełen niedorzeczności i nielogiczności. Sposób kręcenia jest ohydny - niewytłumaczalne, pseudoartystyczne ruchy kamerą, które nic tylko irytują. Gra aktorska (o ile można ją tak nazwać) to istna tragedia, a Paweł odegrany przez... Pawła Wawrzeckiego przechodzi samego siebie (szczególnie w tej scenie kiedy zbudzony ze snu przez płaczące drzewko powstrzymuje się w jakże komiczny sposób przed atakiem furii).

Pierwsze morderstwo w tym filmie, czyli drwal zabity przez spadające drzew to już szczyt głupoty. Właśnie... w sumie to bardziej można by nazwać to samobójstwem.

Zakończenie (tak, jestem masochistą - dotrwałem) jest okropne i pozbawione jakiegokolwiek sensu. Zresztą jak cały ten film.

Oczywiście, można by rozpisywać się szerzej, ale chyba wybaczylibyście mi nawet gdybym podsumował ten film jednym słowem - beznadzieja.

Moja ocena: 0/10.

ocenił(a) film na 2
Shady_Yo

Gulczas i Yyyreek jest lepszy od tego niby horrorku

Shady_Yo

najlepsza w tym filmie była motywacja tego dziecka: Tato nie idź! UTONIESZ!

Shady_Yo

Mógłbyś ogólnikowo napisać jak się kończy to dzieło? Jestem ciekawa, jakie było zakończenie, a nie chcę marnować czasu i nerwów na oglądanie całego filmu

ocenił(a) film na 1
Miss_Sunflower

Oj nieeee, ja zdążyłem zapomnieć o tym filmie już kolejnego dnia, a 3 lata po obejrzeniu mam już całkowitą dziurę i nie wiem kompletnie co tam się działo :)

ocenił(a) film na 2
Shady_Yo

Nie no ogólnie np. ładne były zdjęcia, ciekawe ujęcia kamery. Myślę, że gdyby ten film nakręcono dzisiaj i wyświetlano na jakichś Nowych Horyzontach to niejeden recenzent cmokałby z zachwytu, no i tematyka eko też jakby bardziej na czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones