PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273584}

Drzewo życia

The Tree of Life
5,8 38 156
ocen
5,8 10 1 38156
5,9 32
oceny krytyków
Drzewo życia
powrót do forum filmu Drzewo życia

długi, nudny + żenujące wstawki rodem z animal planet i discovery.Nawet obsada nie bardzo ratuje ten obraz.Jak dla mnie cienizna ale widzę że niektórych urzekł ten film.Pewnie ma on jakieś drugie dno do którego ja jednak nie dotarłem.

ocenił(a) film na 10
abraxas99

dokładnie ni dotarles, w ogole gdzies dotarles?^^

james dean

szczęśliwie do końcowych napisów!!!

ocenił(a) film na 10
abraxas99

no to umknal Ci film.

ocenił(a) film na 5
abraxas99

Film jest zbyt długi, poza tym jest po prostu taki sobie.
Brad Pitt rewelacyjny.

ocenił(a) film na 1
abraxas99

Zgadzam się prawie w 100%, ja zobaczyłam 2 dno w tym filmie co nie zmienia faktu że jeszcze nigdy nie obśmiałam się tak na dramacie, film był za długi i do dziś nie mogę zrozumieć po cholerę były tam te dinozaury....? Po za tym był nudny można było to przedstawić w ciekawszy sposób.

ocenił(a) film na 6
abraxas99

w pewnym momencie myślałem że ktoś wkleił dokument przyrodniczy, ale zdjęcia całkiem niezłe. Mógłby być trochę krótszy.

ocenił(a) film na 6
abraxas99

wstawki rodem z animal planet i discovery to stworzenie świata. Narodziny Ziemi.

ocenił(a) film na 1
abraxas99

Nie znalazłeś drugiego dna, bo go tam po prostu nie ma. Dno jest tylko jedno i należy je rozumieć dosłownie. Ten film to po prostu SYMFONIA NUDY i POKAZ BEZBRZEŻNEJ MEGALOMANII Malicka. Nie chciałem tego w ogóle oglądać, bo (mniej więcej) wiedziałem czego się można spodziewać. Ale niejako z musu i obowiązku poszedłem do kina (zmotywowany dodatkowo przez dziewczynę). No i nie zawiodłem się - Malick przeszedł samego siebie. Przy 'Drzewie' jego 'Cienka Czerwona Linia' (na której zasnąłem) jawi mi się jako film sensacyjny z naprawdę wartką akcją. To jest totalny przerost formy nad treścią i w dodatku w pseudoartystycznym wydaniu. Koszmar. A że ładne zdjęcia? Bez jaj - do tego nie potrzeba filmu fabularnego. W niejednym dokumencie są lepsze. Bogu dziękować, że pan Malick robi filmy co kilka, kilkanaście lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones