PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273584}

Drzewo życia

The Tree of Life
5,8 38 155
ocen
5,8 10 1 38155
5,9 32
oceny krytyków
Drzewo życia
powrót do forum filmu Drzewo życia

Brad Pitt, Sean Penn + nieznana paczka aktorów. Zwiastun jest strasznie dziwny. Nie wiele wiadomo na temat fabuły, natomiast mi się wydaje, że film pokazać wychowanie, odczuwane jest ze strony dziecka. W dodatku złe wychowanie. Niby film z przekazem. Te wszystkie ujęcia, próba okazania jakiegoś dramatyzmu kompletnie nie wyszła.
Zobaczymy po samym filmie.

ocenił(a) film na 8
Szajba

Mam zupełnie odmienne odczucia.
Zwiastun jest powalający. Czyste piękno, każde ujęcie jest doskonałe.
Racja, nie wiadomo wiele na temat fabuły, a zwiastun raczej nic nie wyjaśnia, ale przez to jeszcze bardziej czekam na premierę.
Na dzień dzisiejszy powiedziałabym, że taki film jest po prostu o życiu i tyle. No i oczywiście o dorastaniu chłopca i jego postrzeganiu świata. Ale w sumie w drugiej części zwiastuna są ukazane dziwne sceny- np. wypływanie z domu. Ciekawe.

ocenił(a) film na 9
Szajba

Szajba... as always.. Osąd, że nie wyszło, bo Szajba tak powiedział i już... No trudno, musimy się z nim zgodzić. Skoro tak 'mówi', to z pewnością ma rację.

Uziel

Ale z Ciebie matoł. To już opinii nie można wyrazić?? Może wszystko jest tak jak ty powiesz?

ocenił(a) film na 9
Szajba

Przecież przyznałem Ci rację, matole.

ocenił(a) film na 6
Uziel

Ale z Was matoły Panowie...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones