PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273584}

Drzewo życia

The Tree of Life
5,8 38 157
ocen
5,8 10 1 38157
5,9 32
oceny krytyków
Drzewo życia
powrót do forum filmu Drzewo życia

Sceny są wyciągnięte z HOME sos ziemia. Kto nie wierzy niech sprawdzi!
Mam bardzo dobrą pamięć do scen z filmów, a że dodatkowo oglądałem HOME zaledwie na 3
dni przed Drzewem życia, to od razu sprawdziłem oba filmy i znalazłem dokładnie takie same
ujęcie. Klatka w klatkę.
Dokładny czas zależy od wersji filmu, jednak w moich wygląda to tak:

Przykład (scena z jeziorem):
Drzewo życia (25:58) = HOME (9:32) . Dokładnie to samo ujęcie, ten sam układ chmur itd. Z tą
różnicą że w Drzewo życia jest o jakieś zaledwie 5% przybliżone.

Dalej (scena z wodospadem):
Drzewo życia (25:07) = HOME (12:08). Również DOKŁADNIE to samo ujęcie. IDENTYCZNE
linie wody spadającej w wodospadzie. (zmieniono jedynie kontrast ujęcia, lub ja miałem taką
nienasyconą wersję Drzewa życia).

Jak komuś potrzeba dowodów to mogę nawet zrobić screeny lub wysamplować oba filmy.
Zaznaczam: owe ujęcia i sceny nie są podobne. One są IDENTYCZNE!

ocenił(a) film na 8
blackmane

you did well son. I co z tego?

pawelstarobrat

"you did well son. I co z tego?"

Brawo :D Być może nie zauważyłeś, ale filmweb to także miejsce do wymiany informacji na temat ciekawostek związanych z filmami. Nie będąc ich odbiorcą, nie musisz tym samym być impertynentem :)

blackmane

najwidoczniej były im potrzebne takie ujęcia więc zawarli porozumienie i co z tego ? mnie to nie boli czemu ciebie tak to trapi ?

Die_by_the_Sword

Trapi? Wstrzymaj swoje rącze konie ;) Dałem info i tyle. Nie wiedziałem, że czeka mnie jeszcze "zaproszenie do dyskusji" w tonie "po co zamieszczałeś to info?". Abstrakcja totalna :)
You made my day ;)

blackmane

S.O.S FILMŁEB

użytkownik usunięty
blackmane

Ten rezyser ma jednen dobry (dosc dobry) film i tyle.

ocenił(a) film na 7
blackmane

Dzwonię na policję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones