PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273584}

Drzewo życia

The Tree of Life
5,8 38 154
oceny
5,8 10 1 38154
5,9 32
oceny krytyków
Drzewo życia
powrót do forum filmu Drzewo życia

Jak to możliwe, że facet jest wymieniany w głównych rolach, a jego nazwisko widnieje na plakacie (BTW tam powinna widnieć Jessica Chastain), skoro facet dosłownie w tym filmie mignął z kilka razy i powiedział z 3 kwestie? Wiadomo, że to Sean Penn i w ogóle, ale no bez przesady, wypisywać w głównych rolach osobę, która zajęła w filmie z góra 5 minut? Ech...

filmowy_laufer

Chyba za bardzo nie spłycę, jeśli ujmę to tak : Hollywood - marketing - kasa.

kohamusa

Pieniądze najważniejsze...

filmowy_laufer

... no i w tym kontekście, śmieszą mnie te wszystkie zachwyty nad aktorami, aktorkami, artystami, gwiazdami, filmami, dziełami ...
Wielka manipulacja szołbiznesu dla wielkich pieniędzy.

kohamusa

Chodzi ci pewnie o "laureatka Oscara" albo "10 nominacji do Oscara"?

filmowy_laufer

Szczerze mówiąc, pisałem to w szerszym kontekście.
Lansują jakąś panienkę lub chłopczyka, a gdy cały świat zaczyna ich kochać, doją krowę ile się da.
Holiłud to Makdonald.
Smaczne ale szkodliwe.
Myślący człowiek nie powinien z tego korzystać.

filmowy_laufer

Miałam nadzieję, że dowiem się w tym wątku czegoś więcej na temat udziału penna w projekcie. Plotka głosi, że obraził się śmiertelnie na reżysera, bo został wycięty z filmu, jego nieliczne sekundowe sceny są wyrwane z kontekstu, tym bardziej, że jego rola ponoć była według penna bardzo istotna i spajała historię w całość, ukazując relację brutalnego ojca z synem, dla którego dzieciństwo wywarło ogromny wpływ na resztę życia. Niestety nie widziałam wersji rozszerzonej filmu, być może z niej byśmy dowiedzieli się czegoś więcej

tolerancja91

Istnieje taka wersja tego filmu?

filmowy_laufer

Chyba wypuścili w zeszłym roku na zachodzie. Sama na nią poluję. Film mi się bardzo podobał, ale nie da się ukryć, że ma sporo luk

tolerancja91

Jest na zatoce, jeżeli interesuje Cię taka forma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones