PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6563}

Drzewo Jozuego

Joshua Tree
6,5 6 885
ocen
6,5 10 1 6885
Drzewo Jozuego
powrót do forum filmu Drzewo Jozuego

Brak logiki w następujących po sobie wydarzeniach jest porażający, przerysowany policjant z cygarem w ustach, nieśmiertelny główny bohater. Czyli ten film jest tak głupi, że aż śmieszny.

użytkownik usunięty
Mitch90

To jest typowe kino lat 80/90.Ten film jest akurat z początku lat 90.Tak się kiedyś filmy kręciło ;).Złote czasy VHS.Ja akurat jestem z rocznika 79' i uwielbiam te stare filmy z czasów VHS właśnie.

ocenił(a) film na 9
Mitch90

o Boze czlowieku to kino akcji, ktore ma na celu dostarczyc rozrywki w czystej postaci. Takie pierdzielenie i narzekanie to nie przy takich filmach. Znajdz sobie ambitne i logiczne kino, a nie marudzisz na produkcje o okreslonym schemacie rozrywkowym.

ocenił(a) film na 2
black_bastard

Rozumiem, że to kino akcji, rozrywka, sceny są przerysowane i tak dalej, ale dla mnie przegięciem była scena, gdy Santee podciął gardło Chińczykowi kawałkiem blachy, a ten sam Chińczyk czekał na niego potem w samochodzie. Ale rozumiem, że takie były filmy w latach 90-tych i może się czepiam. Chociaż dla mnie filmy np. z Van Damme są trochę lepszym poziomie.

ocenił(a) film na 9
Mitch90

No ale klimat filmu naprawde fajny, juz sie takich nie robi. Lundgren dobrze sie prezentowal no i ta kicia obok niego :D
Ogolnie to juz klasyka kina akcji, mi sie podoba, nie ogarniam tego w kategoriach nielogicznych pomylek tylko jako czysta rozrywka :)

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Dlatego, że "kino akcji", że "rozrywka", to już może być pozbawione logiki i nie należy tego wytykać? Bez przesady, kino akcji też może trzymać jakiś poziom, a nie być być tylko jakąś p*pierdółką bez ładu i składu.

ocenił(a) film na 9
Sakuol

Taki byl schemat filmow tego rodzaju w tych latach, poza tym tak, nie powinno sie czepiac jakis nielogicznosci, bo od tego sa inne filmy. Takie szukanie na sile w latwym filmie logigi w skali zycia realnego to nie ten dzial. Wtedy by juz sie tak czysto rozrywkowo nie podchodzilo do tego filmu. Nie tedy droga, chyba pomyliles filmy, albo sie nastawiales na jakis mega realistyczny film o charakterze para dokumentalnym haha

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Ale po co się nakręcasz i popadasz w skrajność?

ocenił(a) film na 9
Sakuol

w jakim sensie popadam w skrajnosc, bo chyba nie rozumiesz tego znaczenia ?

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Przeczytaj ostatnie zdanie swojej przedostatniej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 9
Sakuol

przeczytalem no i co, ni jak sie to ma do skrajnosci, prosze do wikipedii zajrzec o co chodzi w tym terminie :)

ocenił(a) film na 3
black_bastard

A sugerowanie, że zarzucanie braku logiki w filmie oznacza od razu oczekiwanie od kina akcji formy para dokumentalnej, to niby co? Łapiesz? Zresztą nieważne. Bez odbioru, bo szkoda mi czasu...

ocenił(a) film na 9
Sakuol

heheh ty chyba nie wiesz co oznacza skrajnosc, czlowieku to chyba tobie brakuje logiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones