PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538133}

Drzewo

The Tree
6,6 1 256
ocen
6,6 10 1 1256
Drzewo
powrót do forum filmu Drzewo

Całkiem niezły

ocenił(a) film na 6

Dosyć ciekawy film opowiadający o losach rodziny po śmierci ojca.
Kluczowym elementem tej historii jest oczywiście drzewo,które jest symbolem lub wyobrażeniem ojca jak i męża.
Szczególnie córka,która była ulubienicą swojego taty musiała znaleźć jakiś sposób pewną swoistą terapie ,która pozwalała jej żyć normalnie.
Rozmowy z drzewem dawały jej szczęście, mogła poczuć z powrotem bliskość ojca.
Dlatego drzewo było tak ważnym elementem.
Wiązały się z nim wspomnienia, gdyż było ono pośród nich od kiedy go tylko pamiętają ,tak jak ich ojciec.
Terapia wydawała się skuteczna gdyż nawet matka czas od czasu z niej korzystała,mimo ,że traktowała to troszkę w inny sposób.
Można powiedzieć całkiem udana fabuła z nastrojową muzyką, ciekawie pokazana, choć niestety podobnych filmów już było troszkę.
Takie mocne 6/10 myślę film zasługuje na pewno. Warto obejrzeć ,gdyż był naprawdę niezły.

ocenił(a) film na 5
Fireghost

no tak poza tem drzewo okazało się najciekawszym żywym bohaterem filmu

ocenił(a) film na 6
Ketrid2_

No ja to troszkę inaczej odebrałem:)

ocenił(a) film na 6
Fireghost

dokładam się i ja z recenzją... i zgadzam się 6 mocna! http://notatnikkulturalny.blogspot.com/2012/01/drzewo-czyli-o-tym-iz-zaoba-nie-j est.html

ocenił(a) film na 6
Fireghost

Drzewo niszczące egzystencję rodziny/ i innych/,trzeba ściąć! I nie ośmiolatce o tym decydować.Matka z dziećmi nad morzem,szef mamy ścina drzewo i po kłopocie.Dziecko popłacze i..przestanie,łatwiej wtedy ogarnąć po prostu konieczność czynu.Rodzic nie powinien też ulegać presji dziecka w sprawach jego życia ściśle prywatnego,szczególnie gdy dziecku nie dzieje się z tego powodu krzywda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones