PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247980}

Drzwi obok

Naboer
6,5 5 774
oceny
6,5 10 1 5774
Drzwi obok
powrót do forum filmu Drzwi obok

ten film to

ocenił(a) film na 8

typowe, zimne norweskie kino. mocny film obnażający pragnienia zagnieżdżone głęboko w ludzkim umyśle; w tym wypadku w umyśle mężczyzny, który "nie odmówi, choćby chciał". oglądając ten film, utopiłam się w perwersji i dość mocno rozbudziłam już i tak szalejącą wyobraźnię. jedyne co mi się nie podobało to trójka głównych bohaterek (szczególnie Ingrid) - strasznie brzydkie. chciałam dać 8/10, ale zobaczywszy końcówkę, zdecydowałam, że film zasługuje na wyższą ocenę, dlatego - 9/10 i do ulubionych.

ocenił(a) film na 8
karolajn666

Wypowiadasz się jak rasowa perwerka. Mi też się film spodobał - dałem 8/10 za klimat, pomysł i realizację. Wgniotło mnie w fotel na całe półtorej godziny. Na końcówce aż się wzdrygnąłem. Mocne kino!

ocenił(a) film na 7
Sony_West

było trochę do przewidzenia
moment w pracy,spotkanie z Ingrid,szukanie numeru telefonu sąsiadek w biurze numerów,odwiedziny kolegi,czy dziura w ścianie
film dla sado-maso:P,psychiatrów;) i seksuologów.
mnie końcówka nie zaskoczyła-tak myślałam,że tak będzie
ale i tak film mi się podobał-jest mocny.

ocenił(a) film na 7
karolajn666

Potwierdzam,mocny film,Ingrid faktycznie nie najtrafniejszy wybór,jednakże pozostałe dwie "wymyślone" totalnie perwesyjne - i dobrze o to chodziło,stworzyć atmosferę mieszkania bez wyjścia gdzie mota się głowny bohater jak mucha złapana w sieć. Końcowa faza filmu troszkę do przewidzenia,mogło pozostać coś niedopowiedzianego,aby widz przyjąć mógł kilka wariantów zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones