PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36365}

Duża ryba

Big Fish
7,6 103 340
ocen
7,6 10 1 103340
7,2 28
ocen krytyków
Duża ryba
powrót do forum filmu Duża ryba

Pozwala na te dwie godziny zapomnieć o trudach dnia i uciec do pięknego Świata marzeń. Kiedy skończyłem seans i wyłączyłem telewizor,od razu pomyślałem:jak to możliwe,ze zapominamy o tym,że kiedyś też byliśmy dziećmi. Dlaczego,mimo tego dorosłego wieku,nie potrafimy-tak jak one i Edward Bloom- oderwać się od szarości codziennych obowiązków i uciec do wyimaginowanego Świata,gdzie najważniejsze są więzy przyjazni,uśmiech i pozytywne nastawienie do otaczającego nas środowiska ? Może gdybyśmy potrafili to zrobić,życie stałoby się odrobinę znośniejsze ? M.in o tym jest ten film i Burton stworzył moim zdaniem jedno ze swoich najwybitniejszych dzieł ! Gorąco zachęcam i polecam ! :)

Gladiator1000

Ja tam stara dupa jestem i nadal to potrafię :)

BloodyMassacre

Chciałabym Cię uściskać!!! Aż się zaśmiałam kiedy przeczytałam Twoją wypowiedź. Takie spontaniczne, szczere słowa powodują że chce się żyć.
Życie to nie matematyka, na ogół wszystko dzieje się albo za wcześnie albo za późno. Starajmy cieszyć się każą chwilą, godzić w miarę możliwości z tym co od nas nie zależy, nie rozpamiętujmy bez końca tego czego nie da się zmienić, powstrzymujmy się od bezinteresownych złośliwości i krzywdzących działań wobec bliźnich. Człowiek nie jest istotą doskonałą, każdy ma prawo do błędów, ale starajmy się ich nie powtarzać.
Nie zamieniajmy serca na talary, bo do grobu ich nie zabierzemy.
Pozdrawiam ciepło.

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Polecam jak najbardziej. Odświeżająco nierealistyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones