PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683941}

Duże złe wilki

Big Bad Wolves
6,8 12 726
ocen
6,8 10 1 12726
6,5 14
ocen krytyków
Duże złe wilki
powrót do forum filmu Duże złe wilki

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Mimo, ze film "ladnie" zrealizowany to dla mnie calosc jest totalnym nieporozumieniem. Strata czasu, ta 1,5 godziny nic nie wniosla w moje zycie poza pytaniem: Jaki czlowiek tego typu temat przedstawia w zabawnej konwencji? Troche to przerazajace, co ludzie w glowach maja. Dodatkowo zabraklo mi sensu w tej calej histori...

ocenił(a) film na 7
matylda

a ja mam inne zdanie ale jestem taka spiaca ze mi nie chce sie rozwijac. z filmu mozna wiele wnioskow wyniesc i napewno obejrzalas setki filmow z mniej wartosciowym przekazem chyba ze ogladasz naprawde wybiorczo.

ocenił(a) film na 8
matylda

A czy każdy film musi koniecznie coś wnosić w życie? Czy filmu nie można obejrzeć po prostu dla czystej rozrywki? Nie każdy film musi być wybitnie ambitny.

matylda

SPOILERY


Gdzie tam była zabawna konwencja? mnie w tym filmie nic nie ubawiło w żaden sposób. Czy chłodne podejście-SPOILER-ojca próbującego wydusić od chorego sukinsyna przyznanie się do winy ( i nie tylko) było zabawne? Nawet przyłaczenie się-dalszy SPOILER-dziadka nie było zabawne. Może konwencja i klimat filmu był specyficzny-ale i pamiętajmy że naród Izraelski tez jest specyficzny. Kultura inna od naszej. inne podejście. Tam dziewczyny odbywają obowiązkową służbę w wojsku, u nas nie do pomyślenia.
Dla mnie ten film z uwagi na tematykę to taka niepisana trylogia filmu "Labirynt" i "the Treatment" . Ładnie się zazębiają i klamrują. I bynajmniej nie bawią.

ocenił(a) film na 7
Gentleschi

Dokładnie. Bynajmniej bawią, bo też nie widzę w tym nic zabawnego.
Należy uruchomić swoją empatię, jeśli się takową posiada, a powinno, i podłożyć siebie samego pod tych bohaterów, na których miejscu mogłoby się znaleźć. Oczywiście poza jednym jedynym antagonistą.

ocenił(a) film na 1
matylda

podpisuję się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones