PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5230}

Duch III

Poltergeist III
5,7 3 480
ocen
5,7 10 1 3480
Duch III
powrót do forum filmu Duch III

Nosiła w trzeciej części peruke i bardzo się zmieniła

użytkownik usunięty
Duszek

co ty gadasz nie miała rzadnej peruki ciekawe skąd wziąłeś tą informacje

wiem pomyliłem się sorry ale naprawdę wygądała zupełnie inaczej

Duszek

Moim zdaniem chodziło ci o to że była chora prawda????

Armagedon

tak ale naprawdę wyglądała inaczej ( tak jakby trochę przytyła i miała dziwne brwi) ale itak była bardzo piękna

Duszek

hehe. Bo w ostatnich scenach to nie była już ona gdyż zmarła przed skończeniem zdjęć. Film jest dedykowany specjalnie dla niej (na końcowy napisach możemy przeczytać: H. O'rourke 1975- 1988).

gabryjela_brzozowska

Hi Gabriela chciałbym cię zapytać o jedno

CZY JESTEŚ FANKĄ HEATHER O,ROURKE I CZY OGLĄDAŁAŚ KTÓRĄŚ Z CZĘŚCI

Duszek

Najpierw sprostowanie. Nie jestem kobietą, ale rozumiem, że to z e- maila wywnioskowałaś (łeś) (tak wyszło, że musiałem go użyć przy rejestracji, teraz żałuję).

To, że wiem iż H. O'rourke zmarła w 1988 przed ukończeniem filmu wynika z tego, że jestem fanem filmów grozy. Oczywiście widziałem wszystkie części "POLTERGEISTA", ale fanem, jakimś wielkim, tej aktorki nie jestem.

FREUDSTEIN (mój nick- pseudonim)

gabryjela_brzozowska

Hather zastąpiła w ostatniej scenie dublerka.To ta scena,gdzie cała rodzina stoi przytulona do siebie przy lustrze,a Carol Anne jest odwrócona plecami do nas.Resztę ujęć było nakręconych przez Heather,więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd,wiem wiem...to było 2 lata temu,ale czytam i muszę sprostować:) Natomiast co do jej wyglądu,to oglądałem wywiad z jej matką i powiedziała,że podczas kręcenia tego filmu Heather brała leki,które spowodowały puchnięcie policzków,dlatego tak wygląda.Aktorka zmarła podczas 4 miesięcznej przerwy w kręceniu filmu,większość scen była nakręcona,dopiero po jej śmierci zmieniono zakończenie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
elohortex

Tak,była chora,ale cały pic polega na tym,że nie była to ani choroba śmiertelna,ani też zbyt poważna.Ot niedopatrzenie lekarzy,zaniedbanie tu i tam i okazało się,że 12 sto letnia dziewczynka umiera na stole operacyjnym.Klątwa "Poltergeista"działa ;/

tvnsiedemek

Miała atak kolki. Dziwne, nie wiedziałam, że na takie coś się umiera...

ocenił(a) film na 7
The_Slayer

Odświeżam, ale...

...to nie kolka, a chroniczne zapalnie jelit. ;)

limowa

Głupoty totalne wypisujecie. U Hather stwierdzono chorobe Crohna, w Polsce Lesniowskiego Crohna, to choroba zapalna jelita. Podawali jej sterydy bo tak to sie leczy i jest to choroba z autoagresji, dlatego miala okragle, posterydowe policzki. Niestety diagnoza byla bledna, gdyz ona wcale nie miala choroby zapalnej jelit tylko wrodzone przewezenie w jelitach cienkich, doszlo do niedroznosci, no i trafila na stol. jej matka ponoc skarzzla szpital. A wiem to gdyz sama choruje na zapalenia ukl. pokarmowego w tzm jelit rowniez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones