PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5228}

Duch

Poltergeist
6,9 38 483
oceny
6,9 10 1 38483
6,2 11
ocen krytyków
Duch
powrót do forum filmu Duch

W kinie to ludzie srali na nim ze strachu.
Jeden z najlepszych horrorów w historii kina.
9/10.

ocenił(a) film na 8

moja mama wspominała mi że całe kino krzyczało !!!!!!!!!!!!!!!!!! taki szał był ;D

ocenił(a) film na 8

,,Gimbusy nie powinny mieć prawa głosu'' :-D to prawda, ale niestety mają. Na szczęście nie są zdolni odrzeć tego filmu z legendy :-)

ocenił(a) film na 9

Owszem lecz gdy od pewnej nastolatki dowiedziałem się że najlepszym horrorem w historii kina jest zmierzch zwątpiłem w ludzkość.

loukas321

hehehe

ocenił(a) film na 9

Tak , kultowy horror , wracam często do niego , rewelacja !

ocenił(a) film na 10

Racja,fenomenalny :)
Pamiętam,że jako dzieciak okropnie bałam się tego nucącego pod nosem dziadka w kapeluszu.
Ło jeeeeeju :)

ocenił(a) film na 6

Dzisiaj zamierzam sobie go przypomniec bo w dzieciństwie widziałem i byłem tak przerażony że mało powiedziane. Zobaczymy jak ocenię dzisiaj .

Co do gimbusów to nie odbierałbym im prawa głosu bo to jak oni ten film oceniają ( niezależnie od tego jak ta ocena może nas "starców " wkurzac ) jest informacją o tym jak zmieniają się standardy straszenia ludzi i jak film się starzeje w oczach młodzieży - można ich oceny nazywac głupimi ale prawo do głosu ma każdy .
Nie ma co się tak przejmowac bo to tylko film a forum to zabawa w recenzje :-) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones