PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5228}

Duch

Poltergeist
6,9 38 479
ocen
6,9 10 1 38479
6,2 11
ocen krytyków
Duch
powrót do forum filmu Duch

To byl swietny film pod koniec lat 90 go nagralem i wiele razy potem ogladalem az do znudzenia wtedy docenialo sie takie filmy bardziej.

ocenił(a) film na 8
sador1991

Juz mi sie znudzil jak leci na TVN to nie ogladam ale widzialem go w sumie ok.12 razy

użytkownik usunięty
sador1991

Dobry film, ale niczego nie da się oglądać w nieskończoność. Jak oglądałem go na VHS w 80', to był naprawdę hit.

ocenił(a) film na 5

Jak to niczego? Ja "Rocky'ego" mogę oglądać w nieskończoność, codziennie i za każdy kolejnym razem te same emocje. 1,2,3,4 widziałem dosłownie kilkaset razy, jak nie lepiej.

użytkownik usunięty
Jordan94

Ja mam tak tylko z Siekierezadą, ale nie aż tak intensywnie. :D A Rocky'ego nie znoszę. :P

ocenił(a) film na 8

Ja oglądałem go ponad 10 razy przyznaję znudził mi się ale za jakieś 3 może 5 lat obejrzę po raz kolejny.

ocenił(a) film na 7

Tak? A to ciekawe bo Ja mam conajmniej kilkanaście takich filmów, które oglądałem ze 20 razy i obejrze drugie tyle.

ocenił(a) film na 8
snake_plissken84

Dobre kino oglada sie wiele razy i dlatego kupuje filmy na DVD

ocenił(a) film na 7
sador1991

Zgadza się.

ocenił(a) film na 9
snake_plissken84

Ja również i najgorsze jest to że są ludzie którzy oglądają film dwa razy i kończą ponowne seansy ponieważ uważają że nie ma to sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones