PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5228}

Duch

Poltergeist
6,9 38 483
oceny
6,9 10 1 38483
6,2 11
ocen krytyków
Duch
powrót do forum filmu Duch

Przecież to nie horror

ocenił(a) film na 6

żadnych strasznych scen. Bo chyba nie tak jak Drzewo zabiera małego ;p myslałem ze to coś straszniejszego a to raczej film familijny

ocenił(a) film na 8
lipen

Teraz jak to oglądam mam podobne zdanie lecz gdy oglądałem to 10 lat temu był to dla mnie dobry horror. Ale wiadomo efekty specjalne teraz poszły do przodu a to film z 82r wiec dla kogos jest to gniot jeśli ogląda to pierwszy raz. Dla mnie jest to klasyk. Nie budzi we mnie tyle emocji co kiedys ale to normalne ;)

ocenił(a) film na 7
andrikol

Mam wrażenie, że ten film jest horrorem raczej ze względu na PR. Dwadzieścia lat temu mówiło się, że to taki straszny horror, jeden ze straszniejszych... A porównywalnie straszne były niektóre starsze filmy Disney'a. To raczej przykład czegoś w stylu kina familijnego z dreszczykiem. Nie jest to kwestia efektów specjalnych, bo nie potrzeba komputera żeby zrobić coś strasznego. Co nie zmienia faktu, że "Duch" ma w sobie coś, co sprawia, że z przyjemnością ogląda się go po raz kolejny.

ocenił(a) film na 5
Gothabella

No właśnie, też myślałem, ze to będzie coś strasznego, a tu takie kino, ot trochę nawet śmieszne, familijne.

ocenił(a) film na 7
lipen

Przeczytaj definicje horroru a potem się wypowiadaj. :)

użytkownik usunięty
lipen

A to w horrorze obowiązkowo muszą być sceny, które poderwą tyłek z krzesła?

ocenił(a) film na 7
lipen

Dobrze, rozumiemy, że nie masz najmniejszego pojęcia czym charakteryzuje się horror i jak określić czy film należy do tego gatunku.
Chcesz nam opowiedzieć o czymś więcej czego nie wiesz?;>

ocenił(a) film na 6
Dealric

Nie wiem po co takie wypociny tu umieszczasz bo mało kogo one interesują...

ocenił(a) film na 7
lipen

A jednak wystarczająco, żebyś przybiegł z podniesionym ogonem i odpisał akurat mi

ocenił(a) film na 6
lipen

Bardzo mało wnoszące do dyskusji są głupawe określenia "kino familijne" w stosunku do jednego z najlepszych horrorów niezależnie od tego ze się zestarzał czy nie

ocenił(a) film na 6
lipen

To że dzisiaj ciebie film nie straszył itd. nie uprawnia do stwierdzeń że to nie jest horror. O tym czy dany film jest horrorem czy nie nie decyduje też umieszczenie bądź nie "drzewa" w fabule które porywa. :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones