PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214369}

Duchy Goi

Goya's Ghosts
7,3 32 441
ocen
7,3 10 1 32441
5,8 12
ocen krytyków
Duchy Goi
powrót do forum filmu Duchy Goi

Ode mnie 2/10

użytkownik usunięty

Kto ma troche inwencji twórczej niech pomysli zanim skomentuje.

użytkownik usunięty

Chętnie poznam Twoją inwencję twórczą, która uzasadni tak niską ocenę. 2/10, to można dać takim filmom jak "Weekend" albo Och, Karol 2...:) Ale Duchy Goi? Jaki podasz powód? Fakty historyczne?:)

ocenił(a) film na 7

nie dojdziesz z nia do ladu chopie bo ona ocenia slumdoga 9/10. oczywiscie mozna sie umowic , ze sa rozne gusta, dla mnie natomiast sa rozne gusta i bezguscia

użytkownik usunięty
hubo84

Dobrze powiedziane:)

hubo84

No i miala racje,ze tak ocenila Slumdoga. A ty oceniles kingsize 9/10. Brrrrrr. Mozna tak w kolko

użytkownik usunięty

Twój temat jest pozbawiony sensu. Aż mnie zdziwiło, że tyle osób ci odpisało.

użytkownik usunięty

o kurcze teraz sprawdzilam ten temat - ale z was banda bezguscia :)
nakrecajcie sie
ciekawe ile mozna pociągnąc dalej natekscie ..."bo ona oceniła coś na......" :D

A ten film nawet nie ma motywu przewodniego jest niesmaczny i trąci zdechlą odgrzewaną rybą bez ładu i składu.
Coś chciał ktos cos powiedziec tylko tak mu nie wyszło.

A wasze komentarze to juz moge teraz przewidziec dlatego Milego dnia XD

użytkownik usunięty

"o kurcze teraz sprawdzilam ten temat "- Tak się zastanawiam, o co chodzi w tym zdaniu i poddaję się- możesz jaśniej?
"A ten film nawet nie ma motywu przewodniego"- ma dużo motywów. Wojna. Inkwizycja. Postać samego Goi
" jest niesmaczny"- co według Ciebie jest "niesmaczne" w tym filmie? sprecyzuj
"Coś chciał ktos cos powiedziec tylko tak mu nie wyszło."- Jak tobie
"A wasze komentarze to juz moge teraz przewidziec"- To po co piszesz, skoro wiesz co ci odpiszą. Może spróbuj zagrać w lotto, jasnowidzu.

użytkownik usunięty

proszę cie nie błazij się :D
""Coś chciał ktos cos powiedziec tylko tak mu nie wyszło."- Jak tobie" - zdziwiłabym sie gdybys napisał inaczej lub o tym nie wspomiał to było słowo - prowokacja dla słodkich dzieciaczków.

a "zupa grochowa" o piedziesieciu tamach przewodnich to nie temata przwodni - brak tam kregosłupa i sie nasrubach wszystko rozłazi

Widzę że nic nie łapiesz i jakies zasłyszane szablony rzucasz by sie ratować:) - wiec z polskiego na nasze nie będe przekładać, dokształć się trochę.

Dam ci dobrą radę nie bój się używać własnego rozumu to że Milos zrobił arcydzieło Amadeusa to nie znaczy ze teraz jest sam w sobie genialny,
niestety twoje rady są żenująco infantylne.

ps jesli odpiszesz cos w stylu na wzajem bo nie załapałeś - to potwierdzisz tylko swoje "zagubienie" :)

użytkownik usunięty

mozliwe ze nie zauważysz ale jesli to w moim poscie jest mnóstwo literówek i spacji - wybacz chcialam mozliwie najszybciej spławić dzieciaczka bo zycia na cos takiego marnowac nie bede:D

użytkownik usunięty

"proszę cie nie błazij się :D"- Dla Ciebie wyrażenie swojej opinii i zadawanie pytań to błazenada? Po takich (jak np. Twoja wyżej) wypowiedziach widzę, że coraz więcej sfrustrowanych dojrzewających nastolatek wyładowuje się na forach. Bardzo mi wesoło, kiedy komuś brak argumentów i resztkami sił próbuje się bronić pisząc teksty typu "dokształć się". W Twoim jakże obszernym komentarzu nie ma krzty sensu, więcej nieuzasadnionej agresji i obelg w moją stronę.
Jeśli nie potrafisz prowadzić rozmowy na poziomie- nie prowadź jej wcale.
Jeśli masz ochotę przegadywać się bez sensu- Wróć się do przedszkola.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Dlaczego uważasz, że ktoś, kto próbuje z Tobą normalnie porozmawiać jest idiotą? Nie mam w zwyczaju obrażania ludzi, ale po Twoim p.s również można stwierdzić, że jesteś idiotą/idiotką. Zanim zaczniesz bezpodstawnie oceniać obcych ludzi, zastanów się nad sobą.

użytkownik usunięty

Może masz rację z tym, że jestem idiotką. Świadczy o tym chociażby fakt, że odpisuję takim sfrustrowanym nastolatkom jak Ty. Na swoją obronę mam to, że miałam nadzieję, że rozmowa wróci na właściwy tor i odpiszesz mi na wcześniej zadane pytania, ale widzę że nie ma sensu.

Myiu666, nie trać czasu na kogoś kto nie ma nic do powiedzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones