PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627522}

Duchy ze szkolnej ławki

Promoción fantasma
6,7 5 122
oceny
6,7 10 1 5122
Duchy ze szkolnej ławki
powrót do forum filmu Duchy ze szkolnej ławki

Podobał mi się, ale po połowie zachciało mi się płakać, gdyż uświadomiłam sobie że ci mlodzi ludzie jednak nie żyją.. zginęli tragicznie.. nie przeżyją już tego co chcieli, jeszcze jeden z nich był odpowiedzialny za to co się stało... masakra niby komedia. a ja Ryczałam jak idiotka -.-

xnewdayx

Racja, że jest to komedia, ale jednak miejscami bardzo wzruszająca. Ja też się poryczałam na tej scenie przy basenie.

emmeline37

Ja akurat nie płakałam, ale uważam że film jest na bardzo fajnym poziomie. Były sceny i do śmiechu i takie do namysłu ;)

ocenił(a) film na 6
xnewdayx

Wrażliwa z ciebie osoba to dobrze mało teraz takich ludzi i dobrze usłyszeć , że komuś jeszcze kogoś szkoda. Po za tym film tez fajny wpadł mi w oko właśnie dlatego , że widz skazany jest na smutek spowodowany odejściem tak młodych ludzi , którzy mieli całe życie przed sobą a zostały tylko fotografie. Każdy chyba nie raz myślał co będzie z nami jak umrzemy, czy ktoś będzie się zastanawiał patrząc na nasze zdjęcia jakimi osobami byliśmy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones