PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496582}

Su mi ma sen, Love

Dui bu qi wo ai ni
7,0 11
ocen
7,0 10 1 11

Dui bu qi wo ai ni
powrót do forum filmu Dui bu qi wo ai ni

Pierwsze scen filmu zdawały się świadczyć o tym, że ten film to jakaś głupawa komedia romantyczna, a tego gatunku nie znoszę i już chciałam przerwać oglądanie, ale w końcu postanowiłam temu filmowi dać szansę. I bardzo dobrze, że to zrobiłam, bo reszta filmu bardzo miło zaskakuje. Nie mamy żadnych przesłodzonych scen, i tym podobnych bzdur. Film opowiada historię dwójki ludzi którzy spotykają się przypadkiem i spędzają razem miły dzień. Nie ma cudownego happy endu, nie wszystko kończy się wspaniale. Ale mimo, że nie ma tam niczego odkrywczego, film się bardzo przyjemnie ogląda.
Kto lubi takie trochę "senne" filmy skupiające się nie na akcji, a na emocjach bohaterów, to ten film jest zdecydowanie dla niego. Ciekawa historia poprzeplatana pięknymi krajobrazami Tajwanu. Polecam.

styropian22

Wspaniała forma filmu, skromne 75 minut wypełnione po brzegi snem pełnym uczuć.

DrinkOfMyLife

" Nie mamy żadnych przesłodzonych scen, i tym podobnych bzdur ? " Bzdur ?? Czym jest milosc bez słodyczy.Zastanow się najpierw dobrze, nim cos napiszesz. "komedie romantyczne sa głupie" następny twój " kwiatek "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones