PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107914}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
5,0 2 455
ocen
5,0 10 1 2455
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Z początku kiedy czytałam opis i oglądałam zwiastun stwierdziłam moge obejzeć film na odczepnego żeby przekonać sie jaki jest oraz z góry założyłam jak sie moze skończyc jaki będzie klimat itp. Przyznaje początkowo spełniał ysie moje obawy ale z biegiem fabuły cała produkcja nabrała wielkiego ropędu i moze nie jest najwyższych lotów to ma to cos. :)

AsiulkA

hihi, calkiem zabawne jest porownywanie postaci i watkow z 'oryginalem' (zeby nie bylo watpliwosci - dla mnie to P&P'95 i nic poza tym) - skojarzenia sa czasem bardzo zbawne... i nie macie wrazenia, ze Darcy wyglada tak, jak moglby wygladac troszke mlodszy Colin F.??? (chociaz kurka, Colin byl od niego tylko o 5 lat starszy, kiedy krecili BBC P&P] ;]

dk1

mea culpa, bije sie w piersi... Orlando, aczkolwiek sympatyczny, brzydalem jest; Colin, panie Darcy, jedyny panie Darcy, wybacz, ze w ogole moglam Was porownywac!!! ;]

AsiulkA

Nie jest to żadne górnolotne dzieło, ale szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś znacznie gorszego. Można obejrzeć, jeśli komuś bardzo się nudzi. :)

ewusekr

Ja bym to chętnie obejrzała. Czy jest może na płycie.

lucyna63

Na pewno jest, bo pamiętam, że wypożyczyłam film na dvd w bibliotece pedagogicznej. :P

ewusekr

Dziękuję za odpowiedż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones