PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113016}

Duma i uprzedzenie

Bride & Prejudice
6,5 10 958
ocen
6,5 10 1 10958
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

film całkiem fajny, najprawdopodobniej ze względu na Ash, ale trochę za bardzo Ameryką zalatywał. Mimo wszystko cieszę się, że go obejrzałam. Bardzo podobała mi się rola najstarszej siostry. Ogólnie rzeczy biorąc polecam :) Dużo zabawnych scen, można się pośmiać. Tylko Martin Henderson był taki... amerykański ;p No wiecie miny Hollywoodzkie co dziwnie wyglądało w Bolly ;p Ale to moje odczucia :)

ocenił(a) film na 10
_queen__

Zgadzam się. Brakowało mi tu bollywoodzkich piosenek. Piosenki, owszem były, ale po angielsku niestety.
Za to świetna gra aktorska Ash. Naprawdę podziwiam. Dużo zabawnych i uroczych scen :D Polecam!
PS wczoraj (piątek, 27 marca) o 23:40 na TVP2 był ów film emitowany i oczywiście oglądałam (to już drugi lub trzeci raz) :D
Pozdrawiam.

sunehri17

Film fajny ale piosenki mi się nie podobały bo były po angielsku to był zły pomysł, film stracil na tym wiele. Ale trzeba dodac pochwały tvp 2 bo bolly nie często gości w polskiej telewizji a szkoda.

ocenił(a) film na 10
ejka_2

Dokładnie. Po co puszczać po 20 razy te same filmy jak można urozmaicić kino bollywoodzkimi filmami :) teraz jest duży wybór ciekawych filmów... a najbardziej mnie wkurza jak puszczają Kevina samego w domu na Polsacie. Masakra xD mogliby zmienić coroczny repertuar :D

Aha i co do dumy i uprzedzenia... w teledysku do piosenki "Marriage into town" spójrzcie na 4:47
http://www.youtube.com/watch?v=tuDTcIrFZ4g
Ja byłam w szoku. Zobaczyłam to dopiero, gdy oglądałam ten teledysk na youtube, w filmie nie zwróciłam na ten szczegół uwagi. :)

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
sunehri17

oblądałam i nic nie zauważyłam. Może napiszesz co to za ważny szczegół?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones