PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113016}

Duma i uprzedzenie

Bride & Prejudice
6,5 10 959
ocen
6,5 10 1 10959
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Jak dla mnie jest najlepszym filmem bollywood jakie widziałam. Wyczuwam w nim inna atmosferę niżeli w filmie "Czasem Słońce, czasem deszcz" czy "Gdyby jutra nie było" i to jest w nim właśnie fajne :]. Naprawdę film zdobył moje serce :]

ocenił(a) film na 6
zakrecona92

Tego filmu nie nazwałabym nawet bollywoodzkim, przypomina mi raczej jakąś amerykańską komedię romantyczną.

ocenił(a) film na 1
Seniorita_Paulita

Racja!
Tego filmu nie można nazwac Bollywoodzkim.
Poprostu to jest,tak jak napisałaś amerykańska komedia romantyczna.

A koleżanka co mówi że to jest najlepszy film bollywood to chyba widziła po raz pierwszy film bollywood. Bo są lepsze od tego głupkowatego filmu!

ocenił(a) film na 8
Mimi_2

Hmm no ten film jest taki sobie. Nic szczególnego. O wiele bardziej podobał mi się: "czasem słońce, czasem deszcz" mój pierwszy film bollywood:) Ale jeśli ktoś woli ten film to ok. Chociaż tak jak pisza inni nawet cieżko go nazwać bollywoodzkim...

zakrecona92

Mi się także ten film podobał :) nie był to stricte film bolly ale piosenki w nim były :) nazwałabym to ciekawym musicalem na wzór zachodni z elementami indyjskimi oraz przeważnie z indyjskimi aktorami

ocenił(a) film na 6
magda_78

zgadzam się z powyższym.
Nie ejstem znawczynią,jestem dopiero początkującą fanką bolly,ale ten film w 100% bollywoodzki nie jest ;).
Ale i tak oceniamw miare pozytywnie,oglądało się przyjemnie i nie żałuję poświęcenia tych dwóch godzin ;D

ocenił(a) film na 6
kilmenyy

To jest kooprodukcja indyjsko - amerykańska :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones